Gibson anonsuje Gibson TV

Newsy
Pozostałe artykuły marki GIBSON
Gibson anonsuje Gibson TV

Gibson zaanonsował start nowej platformy - Gibson TV, grupującej oryginalny kontent video marki.

Za pracę nad wcieleniem w życie Gibson TV odpowiadał dyrektor ds kreowania marki, Mark Agnesi: "Dziś czuję się, jakbym doświadczył narodzin. W ciągu ostatnich 9 miesięcy, wraz z niezwykle utalentowanym zespołem współpracowników wcielaliśmy w życie moje marzenie z dzieciństwa - kanał telewizyjny dla gitarzystów. Jeśli swój własny kanał może mieć golf albo tenis, najwyższy czas, aby mieli go również gitarzyści. Spędziliśmy ten okres, marząc, planując, rozwijając, tworząc i wprowadzając w życie siedem oryginalnych serii filmów, z których żadna nie ma nic wspólnego ze sprzedażą gitar Gibsona. Nie chodzi tu o prezentacje naszych produktów, tylko o opowieści, naszą wspólną pasję i miłość do gitar i artystów, którzy są dla nas inspiracją."

Platforma Gibson TV dostępna jest pod adresem https://www.gibson.com/gibsontv oraz z poziomu głównej strony producenta. W bardzo czytelny sposób grupuje ona dostępne już na kanale YouTube Gibsona filmy w siedem kategorii o wiele mówiących nazwach: The Process, Collection, The Scene, The Songbook, My First Gibson, Icons oraz Behind The Board. Po wybraniu odpowiedniej kategorii można wybierać do oglądania kolejne odcinki danej serii.

W tej chwili na Gibson TV można zobaczyć między innymi proces powstawania gitar Gibsona, poznać kolekcję gitar Dave'a Anato, zobaczyć, jak o swoim pierwszym Gibsonie opowiadają Jared James Nichols, Billy Howerdel (A Perfect Circle) czy Joe Barresi, posłuchać ponad godzinnej rozmowy z legendarnym producentem Bobem Rockiem czy odwiedzić jeden z najsłynniejszych klubów w historii rocka, Whiskey A-Go-Go.

Jak zapewnia Agnesi, kolejne epizody będą dodawane na bieżąco, a w planach są również kolejne kategorie.

 

 

 

https://www.gibson.com/
https://www.gibson.com/gibsontv