Blackstar Fly 3 Acoustic Mini

Newsy

Szymon Kubicki

Pozostałe artykuły marki BLACKSTAR
Blackstar Fly 3 Acoustic Mini

Najnowszą propozycją marki Blackstar jest akustyczna wersja mini wzmacniacza Fly 3.

W tym roku marka stawia na rozwiązania dla gitarzystów akustycznych. Po zaprezentowanych już akustycznych modelach Blackstar Sonnet przyszedł czas na akustyczną odsłonę bestsellera Fly 3.

Zasilany bateryjnie Blackstar Fly 3 Acoustic Mini to wzmacniacz adresowany nie tylko do gitarzystów akustycznych, ale również graczy na mandolinie i ukulele. Trzywatowe urządzenie, wyposażone w trzycalowy głośnik, sprawdzi się zarówno do nagłośnienia występu (choćby na ulicy) i dzięki temu dotarciu do większej ilości słuchaczy, albo jako osobisty monitor podczas ćwiczeń i gry w domu.

Podobnie jak w przypadku innych modeli Fly 3 dostępna jest również (sprzedawana oddzielnie) dedykowana kolumna Fly 103 Acoustic z trzycalowym głośnikiem. Ponadto Fly 3 Acoustic oferowany jest również jako stereo pack, w komplecie z kolumną Fly 103, którą można podłączyć wbudowanym kablem, łatwo uzyskując w ten sposób 6 watowy zestaw stereo.

Wejście AUX umożliwia podłączenie do wzmacniacza telefonu, odtwarzacza MP3, tabletu lub laptopa i grę do podkładu lub słuchanie muzyki. Emulowane wyjście sprawdzi się jako słuchawkowe lub do rejestracji nagrań. Blackstar Fly 3 Acoustic posiada wbudowany, przełączalny efekt echa. Dla dwupasmowej korekcji (Bass, Treble) dostępne są również dwa, wybierane przełącznikiem Shape, tryby barwy Flat Response oraz Mid Cut z lekkim podbiciem górnego i dolnego pasma. Zasilanie bateryjne wystarcza, według zapewnień producenta, na 55 godzin pracy, możliwe jest również podłączenie zasilacza Fly PSU-1.

 

 

https://www.blackstaramps.com/