Blackstar Dept. 10 AMPED 1

Newsy
Pozostałe artykuły marki BLACKSTAR
Blackstar Dept. 10 AMPED 1

Wielu gitarzystów poszukuje innowacyjnych, a przede wszystkim przenośnych wzmacniaczy do współpracy z pedalboardem. Blackstar Amplification zaprezentował idealne rozwiązanie w postaci kompaktowego pedału Dept. 10 Amped 1, będącego profesjonalnym 100-watowym wzmacniaczem gitarowym.

100 W mocy

Blackstar Dept. 10 Amped 1 łączy klasowy preamp ze 100-watowym stopniem końcowym, pozwalając zabrać w dowolne miejsce swoje brzmienie. AMPED 1 wykorzystuje innowacyjną konstrukcję wzmacniacza mocy klasy D, która reaguje na podłączone kolumny głośnikowe tak, jak tradycyjny wzmacniacz lampowy, oferując autentyczne brzmienie oddające niuanse i zachowanie prawdziwego wzmacniacza lampowego. Dzięki redukcji mocy do 1 W i złączu USB-C nowy AMPED 1 sprawdza się równie dobrze w studiu, jak i na scenie.

Lampowe brzmienie i feel

Przedwzmacniacz oferuje dwie odmienne charakterystyki wzmacniaczy – brytyjską UK i amerykańską USA, uzupełniane neutralną opcją FLAT, przeznaczoną do współpracy z cyfrowymi modelerami.

Końcówka mocy oddaje do dyspozycji pięć różnych i autentycznie brzmiących symulacji lamp koncówki mocy - KT88, 6L6, EL34, 6V6, EL84. Każde ustawienie zapewnia odpowiedź, dynamikę, kompresję i charakterystykę wzmocnienia odpowiednie dla wybranego trybu. Szósta opcja Linear to transparentne, niekoloryzujące barwy wzmocnienie, które w połączeniu z sekcją Flat preampu idealnie sprawdzi się z zewnętrznymi modelerami, posiadającymi własne emulacje lampowych wzmacniaczy.

USB Audio i Cab Rig

Wyjście D.I. XLR sprawdzi się przy nagrywaniu czy podłączeniu do PA na scenie, dzięki wysokiej klasy symulacji kolumn głośnikowych Cab Rig, dostępne też na stereofonicznym wyjściu słuchawkowym oraz w trybie interfejsu audio USB. Całość uzupełnia klasowy pogłos, którego długość i barwę można dostosować dostosować za pomocą oprogramowania do edycji Blackstar Architect i zapisać w AMPED 1 zamiast standardowego reverbu.

https://blackstaramps.com
www.sound-service.eu