DiMarzio Pandemonium - sygnowane przetworniki Nity Strauss

Newsy
Pozostałe artykuły marki DIMARZIO
DiMarzio Pandemonium - sygnowane przetworniki Nity Strauss

Firma DiMarzio zaprezentowała nowe humbuckery Pandemonium, sygnowane przez gitarzystkę Alice Coopera, Nitę Strauss.

Humbuckery DiMarzio Pandemonium znalazły się na wyposażeniu tegorocznego sygnowanego Ibaneza Nity - Jiva - i zgodnie z zapowiedziami są one od teraz oferowane również osobno. "Spędziłam rok pracując nad tymi pickupami z fantastyczną ekipą DiMarzio i nie mogłabym być bardziej szczęśliwa z efektu końcowego. Bardzo gorący, krzykliwy mostek i równie gorący ale bardziej krągły gryf. Te pickupy po prostu śpiewają i nie robią za dużo hałasu nawet na maksymalnym gainie." - mówi gitarzystka.

Nita przetestowała pickupy podczas wielu koncertów w różnych warunkach i na różnych scenach. Wyposażone w magnesy ceramiczne i dostępne jedynie w opcji F-spaced, DiMarzio Pandemonium to nowoczesne, rockowe przetworniki idealne zarówno do gładkich solówek jak i dynamicznych powerchordów. Egzemplarz gryfowy zapewnia czyste, otwarte środkowe pasmo oraz słodką górę i dół, a model mostkowy przynosi jeszcze więcej mocy.

Pickupy posiadają customową, czarną osłonę zaprojektowaną specjalnie dla Nity Strauss. Logo gitarzystki zostało w nich wycięte w taki sposób, aby było widać szpule cewek Double Cream.

www.dimarzio.com