Nowy pasek DiMarzio Jim Root #4 ClipLock

Newsy

Szymon Kubicki

Pozostałe artykuły marki DIMARZIO
Nowy pasek DiMarzio Jim Root #4 ClipLock

Gratka dla fanów Slipknot. Firma DiMarzio zaprezentowała nowy model paska sygnowanego przez gitarzystę zespołu, Jima Roota.

Kilka dni temu Jim Root, wraz z kolegą z zespołu, Mickiem Thomsonem, został - w związku z głosowaniem zainicjowanym przez Musicradar - okrzyknięty najlepszym gitarzystą metalowym na świecie. DiMarzio korzysta z okazji i prezentuje nowy pasek sygnowany przez muzyka Slipknot, tym razem w wersji ClipLock, umożliwiającej szybkie odpięcie gitary.

Tak jak pozostałe paski DiMarzio ClipLock, jest on wyposażony w klips wykonany z mocnego plastiku, który pozwala na bardzo szybkie i bezwysiłkowe odpięcie gitary i zamianę jednego instrumentu na drugi. Nie mogło oczywiście zabraknąć odpowiedniego akcentu wizualnego zdobiącego pasek, a jest nim charakterystyczny symbol Slipknot - dziewięcioramienna gwiazda (Nonagram), symbolizująca jedność zespołu.

Pasek DiMarzio Jim Root #4 ClipLock wykonany jest w mikrofibry wysokiej jakości i, podobnie jak wcześniejszy model Jima Roota w wersji Standard, dostępny jest w dwóch kolorach: czarnym i białym (obydwa z czerwonym Nanogramem). Pasek ma 5 cm szerokości i oferowany jest w dwóch wersjach długości - Standard (110 - 161 cm) i Extra Short (99 - 144 cm).

Zdjęcia: DiMarzio

https://www.dimarzio.com/