BOSS prezentuje topowy looper RC-600

Newsy

Krzysztof Inglik

BOSS prezentuje topowy looper RC-600

BOSS RC-600 to wielościeżkowy looper nowej generacji z najlepszym w swojej klasie dźwiękiem, zaawansowanymi możliwościami sterowania, potężnymi efektami pokładowymi i nie tylko...

RC-600 przenosi loopowanie na zupełnie nowy poziom, oferując sześć ścieżek stereo, zaawansowane sterowanie nożne i wysoce konfigurowalną obsługę. Do tego najwyższej klasy 32-bitowy dźwięk, ogromny wybór efektów na pokładzie, wbudowane rytmy, wszechstronną łączność, obsługę sterowania zewnętrznego i USB do łączenia się z komputerami.

BOSS RC-600: Loop Station

Wyposażony w zaawansowane możliwości i konfigurowalne funkcje, podłogowy Looper RC-600 rozpoczyna nową erę kreatywnej mocy dla gitarzystów, wokalistów/autorów utworów, multiinstrumentalistów i innych muzyków wykonujących muzykę opartą o loopowanie. Użytkownicy mogą przechwytywać wiele mikrofonów i instrumentów z sześcioma stereofonicznymi ścieżkami fraz i przejmować pełną kontrolę za pomocą dziewięciu dowolnie przypisywalnych przełączników nożnych, trzech trybów pracy pedałów i szczegółowemu wsparciu sterowania zewnętrznego. Dostępny jest również duży, okrągły wskaźnik pętli i siedem wariantów ekranu głównego LCD, aby zapewnić wizualną informację zwrotną na temat bieżących operacji.

BOSS RC-600: efekty

Dzięki 49 Efektom ‘INPUT’ i 53 Efektom ‘TRACK’ w RC-600 użytkownicy mogą przetwarzać dźwięki przed i po przechwytywaniu w pętli, aby zapewnić barwę, wariację i emocje podczas występów. W zestawie znajdują się wszechstronne efekty z ogromnej biblioteki BOSS, symulator basu dla gitary i potężne efekty wokalne. Selekcja Efekt Track zawiera również fajne efekty w stylu DJ, takie jak Beat Scatter, Vinyl Flick i inne. Jednocześnie można używać do czterech Efektów Wejściowych i Efektów Track, a w każdej sekcji można przechowywać cztery banki w celu szybkiego przywołania.

BOSS RC-600: rytmy

RC-600 oferuje ponad 200 wbudowanych rytmów w stylach od rockowych, popowych i akustycznych po latynoskie, jazz i elektronikę. Każdy typ rytmu zawiera cztery wariacje patternów, wstępy i zakończenia oraz automatyczne wypełnienia do przejść między sekcjami. Możliwe jest również importowanie rytmów SMF za pomocą oprogramowania BOSS RC Rhythm Converter. Dzięki 16 różnym zestawom użytkownicy mogą natychmiast przekształcać rytmy brzmieniami od ciężkiego rocka po lekką perkusję i wszystkiego pomiędzy.

BOSS RC-600: komunikacja

Rozszerzone możliwości połączeń i wbudowane przetwarzanie dźwięku pozwalają wykonawcom zrobić więcej przy mniejszej ilości zewnętrznego sprzętu. Dostępne są dwa wejścia mikrofonowe XLR i dwie pary wejść liniowych mono/stereo, a także mikser wejściowy z dwoma kompresorami mikrofonowymi i niezależnymi korektorami dla kanałów. RC-600 wyposażono również w trzy pary wyjść stereo, wyjście słuchawkowe i mikser wyjściowy, wraz z przypisywalnymi opcjami routingu oraz efektami pogłosu głównego i kompresora.

www.boss.info