Kabel instrumentalny BOSS BIC-P10

Newsy

Szymon Kubicki

Pozostałe artykuły marki BOSS
Kabel instrumentalny BOSS BIC-P10

Nowy BOSS BIC-P10 to kabel instrumentalny z prostymi złączami 1/4 cala o długości 3 m. Dostępny również w długości 5,5 m (BIC-P18).

Podczas gdy gracze spędzają dużo czasu na wyborze gitar, wzmacniaczy i efektów, często pomija się znaczenie wysokiej jakości kabla instrumentalnego. Jako pierwszy punkt transmisji między gitarą a kolejnym urządzeniem w łańcuchu, główny kabel ma jednak znaczący wpływ na ogólny dźwięk i reakcję. Wykonane z najlepszych materiałów i starannie zaprojektowane w celu uzyskania doskonałego brzmienia, kable instrumentalne BOSS Premium zapewniają najwyższą reprodukcję brzmienia gitary i basu.

Sercem kabla BOSS BIC-P10 jest wielożyłowy przewód środkowy 18 AWG. Beztlenowa monokrystaliczna miedź, używana przez BOSSa jest produkowana w specjalnym procesie, aby uzyskać 99,99% czystości. Daje to liczne korzyści dźwiękowe w porównaniu z bardziej powszechną miedzią, w tym ultra-liniowy transfer sygnału, zwiększony headroom, ultra-szerokie pasmo częstotliwości i ulepszoną przewodność dla minimalnego oporu. Przekłada się to na wierne oddanie wszystkich niuansów brzmienia oraz pełny, zrównoważony ton z ciepłem, mocą i czystością.

Ekran kabla, wykonany z plecionej miedzi monokrystalicznej, tej samej co przewód rdzenia, zapewnia osłonę, doskonałe tłumienie szumów i trwałość. Warstwa przewodząca PCV wokół środkowego rdzenia dodatkowo poprawia dokładność, eliminując szum związany z obsługą podczas poruszania się z kablem. Złącza pokryte są 24-karatowym złotem, co zapewnia odporność na korozję i lepszą przewodność w porównaniu ze zwykłymi złączami niklowymi. Wreszcie, stylowa, tkana osłona zewnętrzna stanowi kolejną warstwę tłumienia szumu, a także podnosi wytrzymałość kabla, jednocześnie chroniąc go przed załamaniami i splątaniami.

Podstawowa charakterystyka:

• Wysokiej jakości kabel instrumentalny, zaprojektowany z myślą o gitarze i basie.
• Przewód rdzenia z monokrystalicznej miedzi beztlenowej o czystości 99,99%, zapewniający bardzo wysoką wierność.
• Pleciony ekran z monokrystalicznym przewodem miedzianym dla maksymalnego tłumienia szumów.
• Złącza z 24-karatowym złotem zapewniają precyzyjne odtwarzanie dźwięku i chronią przed korozją.
• Dostępne również modele od prostego do kątowego (BIC-P10A, BIC-P18A).
• Dożywotnia gwarancja.

https://www.boss.info/