BOSS TU-05 – nagłówkowy stroik gitarowy z wbudowanym akumulatorem

Newsy

Krzysztof Inglik

Pozostałe artykuły marki BOSS
BOSS TU-05 – nagłówkowy stroik gitarowy z wbudowanym akumulatorem

Ostatnią nowością firmy BOSS w dziedzinie gitarowych tunerów, jest przypinany do główki, bardzo funkcjonalny stroik TU-05 z wbudowanym akumulatorem.

Dzięki wszechstronnym trybom i wygodnej konstrukcji, BOSS TU-05 pozwala szybko nastroić różne typy instrumentów – dostępne są 4 tryby strojenia: dla gitary, 4- i 5-strunowego basu, ukulele lub trybu chromatycznego dla alternatywnych strojów i innych instrumentów strunowych. Obsługiwane jest strojenie w zakresie trzech półtonów w dół, a kalibracja w zakresie od 431 do 449 Hz zapewnia stronienie dowolnych instrumentów strunowych.

 

Wbudowany akumulator ładowany przez gniazdo USB pozwala nie przejmować się wymianą baterii. Wbudowany akumulator zapewnia do 10 godzin ciągłej pracy, a funkcja automatycznego wyłączania włącza się gdy tuner nie jest aktywny aby oszczędzać baterię. Za pomocą dołączonego kabla można ładować TU-05 za pomocą dowolnego źródła ładowania – ładowarki smartfona, powerbanku bądź gniazda USB komputera.

 

TU-05 jest wyposażony w duży kolorowy wyświetlacz o bardzo wysokim kontraście, zapewniający doskonałą widoczność do szybkiego dostrojenia w dowolnym miejscu, od ciemnych po dobrze oświetlonych scen. Wytrzymały klips z podkładem zapewnia bezpieczny montaż na główce instrumentu, a wyświetlacz można łatwo obracać, aby uzyskać optymalny kąt widzenia.

 

Cechy TU-05:

  • Kompaktowy i dokładny przypinany tuner z kolorowym wyświetlaczem o wysokim kontraście
  • Cztery tryby strojenia: chromatyczny, gitara, bas i ukulele
  • Akumulator zapewniający do 10 godzin ciągłej pracy
  • Regulowana kalibracja od 431 do 449 Hz
  • Funkcja automatycznego wyłączania oszczędza baterię
  • W zestawie kabel USB do ładowania za pomocą standardowego zasilacza USB

 

https://www.boss.info/pl/