BOSS przedstawia syntezator SY-200

Newsy

Krzysztof Inglik

BOSS przedstawia syntezator SY-200

SY-200 to nowy potężny model syntezatora w kompaktowej obudowie, dodany do popularnej serii 200...

BOSS SY-200 zapewnia obszerną bibliotekę ekspresyjnych brzmień syntezatorowych dla gitary i basu, wbudowaną pamięć do przechowywania presetów oraz liczne opcje kontroli nad parametrami urządzenia w czasie rzeczywistym.

Oferując bogaty zestaw inspirowanych analogowo brzmień polifonicznych w małej obudowie, SY-200 ułatwia wzbogacenie dowolnego gatunku muzyki o barwy syntezatorowe. Opierając się na doświadczeniu wcześniejszego syntezatora SY-1, starszy brat SY-200 oferuje rozszerzony zestaw barw, więcej możliwości kształtowania brzmienia i 128 pamięci do przechowywania kreacji dźwiękowych użytkownika. Do jego dyspozycji jest łącznie 171 barw zorganizowanych w 12 intuicyjnych kategoriach.

Dwa wbudowane przełączniki nożne zapewniają szczegółową kontrolę w czasie rzeczywistym, a dzięki zewnętrznym przełącznikom nożnym, pedałowi ekspresji i MIDI można posunąć się jeszcze dalej. BOSS SY-200 może być używany z dowolną gitarą lub basem za pomocą standardowego kabla 1/4 cala. Dostępne są również tryby do wyboru, w celu optymalizacji silnika syntezatora dla każdego rodzaju instrumentu.

Więcej informacji: www.boss.info/pl/