Tuner BOSS TU-02

Newsy

Szymon Kubicki

Pozostałe artykuły marki BOSS
Tuner BOSS TU-02

BOSS prezentuje TU-02 - nowość dla gitarzystów poszukujących wszechstronnego tunera przypinanego do główki instrumentu.

BOSS TU-02, dysponując jasnym, kolorowym wyświetlaczem, regulacją obrotu i czterema trybami do wyboru, oferuje niezawodne strojenie gitary, basu, ukulele i innych instrumentów strunowych.

Podstawowa charakterystyka:

• Kompaktowy i dokładny przypinany tuner z kolorowym wyświetlaczem o wysokim kontraście.
• Cztery tryby strojenia: chromatyczny, gitara, bas i ukulele
• Do 24 godzin ciągłej pracy z baterią litową CR2032
• Funkcja automatycznego wyłączania oszczędza baterię gdy nie jest używana

Kolorowy wyświetlacz o wysokim kontraście w TU-02 zapewnia dokładne i widoczne ustawienia, bez względu na warunki w jakich jest używany. Wytrzymały klips z podkładkami bezpiecznie przylega do główki instrumentu, a regulacja obrotu umożliwia ustawienie wyświetlacza pod optymalnym kątem.

Wszechstronne tryby i wygodna konstrukcja tunera dają możliwość nastrojenia różnych instrumentów. Użytkownik może wybrać spośród standardowych trybów strojenia dla gitary, 4- i 5-strunowego basu i ukulele lub trybu chromatycznego dla alternatywnych strojów i innych instrumentów strunowych. Możliwość płaskiego strojenia w zakresie dwóch półtonów w dół idealnie sprawdzi się w przypadku graczy lubiących niższy strój i cięższy dźwięk. Regulowana kalibracja w zakresie od 430 do 450 Hz, pozwala w razie potrzeby na ustawienie referencji tunera na inną, niż domyślny standard 440 Hz.

 

https://www.boss.info/