BOSS SL-2 Slicer

Newsy
Pozostałe artykuły marki BOSS
BOSS SL-2 Slicer

Oferta marki BOSS powiększyła się o efekt bazujący na legendarnym SL-20 Slicer, w zaawansowanym kompaktowym pedale SL-2.

Efekt ‘tnie’ dźwięk na unikalne patterny perkusyjne — w tym wiele przetworzonych za pomocą wewnętrznych filtrów i efektów — i zapewnia wiele opcji wyjściowych, które ożywiają rytmy w całym zakresie stereo.

Do dyspozycji jest 88 patternów (osiem rodzajów z 11 odmianami dla każdego), a brzmienie można łatwo dostosowywać w czasie rzeczywistym oraz synchronizować z utworami za pomocą tap tempo i MIDI. Kształt fali i długość wyciętego dźwięku można kontrolować za pomocą pokręteł Attack i Duty, poziom efektu na wyjściu można dostosować w zakresie+/-12 dB.

 

Aplikacja BOSS Tone Studio (macOS/Windows) po podłączeniu przez przez USB umożliwia przeglądanie i wgrywanie alternatywnych patternów. BOSS SL-2 Slicer może być obsługiwany dwoma zewnętrznymi przełącznikami lub pedałem ekspresji, na pokładzie jest wejście TRS MIDI do synchronizacji zegara i sterowania za pomocą komunikatów CC. Pięcioletnia gwarancja BOSS.

www.boss.info