Kieszonkowy procesor efektów BOSS Pocket GT

Newsy

Szymon Kubicki

Pozostałe artykuły marki BOSS
Kieszonkowy procesor efektów BOSS Pocket GT

Paleta urządzeń marki BOSS powiększyła się o Pocket GT - ultra-kompaktowy wzmacniacz gitarowy i procesor efektów z rozbudowanymi, zintegrowanymi funkcjami do nauki gry.

BOSS Pocket GT wprowadza nowy, wygodny sposób na ćwiczenia, jamowanie i na rozwój każdego dnia. Łącząc wysokiej jakości brzmienia gitarowe BOSS ze możliwością nauki na YouTube, ten kieszonkowy procesor efektów łączy się ze smartfonem lub tabletem, żeby stworzyć najlepsze studio do lekcji dla każdego.

Oglądaj treści z YouTube w aplikacji BOSS Tone Studio, twórz listy utworów, ustaw znaczniki do loopów i wiele więcej. Uzyskaj dostęp do szczegółowej edycji aby emulować brzmienia znanych graczy lub tworzyć własne. Dzięki automatycznemu przełączaniu pamięci użytkownika możesz zmieniać brzmienia podczas odtwarzania filmu z YouTube. Inne przydatne funkcje, takie jak przesyłanie muzyki przez Bluetooth, interfejs USB audio i wiele więcej sprawiają, że Pocket GT jest "niezbędnym towarzyszem, bez którego nie może się obejść żaden gitarzysta".

 

Podstawowa charakterystyka:

• Ultra-kompaktowy wzmacniacz gitarowy / procesor efektów z potężnymi zintegrowanymi funkcjami do nauki
• Towarzysząca aplikacja BOSS Tone Studio (iOS/Android/ Mac/Windows) z wbudowaną przeglądarką YouTube i narzędziami do szczegółowej edycji brzmień
• Tworzenie list utworów wideo i ustawianie znaczników A/B do powtarzania sekcji
• Przypisywanie pamięci użytkownika do znaczników i automatyczna zmiana brzmienia podczas odtwarzania wideo
• Autentyczny silnik brzmieniowy serii GT z ponad 100 wzmacniaczami i efektami gotowych do gry z zerowym opóźnieniem
• 99 slotów pamięci użytkownika (ustawienia wzmacniacza i efektów kompatybilne z podłogowym procesorem gitarowym GT-1)
• Przesyłanie muzyki bezprzewodowo przez Bluetooth lub przez wejście Aux
• Kontrola odtwarzania utworu/wideo za pomocą dedykowanych przycisków
• Funkcja Center Cancel zmniejsza głośność gitarowych solówek i wokali w filmach i utworach
• Wbudowany akumulator (do maksymalnie czterech godzin działania)
• Wbudowany tuner z dedykowanym przyciskiem dla szybkiego dostępu
• Interfejs audio USB do nagrywania w oprogramowaniu na komputerze
• Dodatkowe patche dostępne do ściągniecia w BOSS Tone Central

BOSS Pocket GT sprawia że nauka z YouTube jest łatwiejsza i produktywna bardziej niż kiedykolwiek. To miniaturowe urządzenie zapewnia silnik brzmieniowy i połączenia audio, podczas gdy towarzysząca aplikacja BOSS Tone Studio ma przeglądarkę YouTube, która przesyła dźwięk do Pocket GT oraz narzędzia do natychmiastowej, szczegółowej edycji i kształtowania brzmień. To zintegrowane podejście upraszcza konfigurację i eliminuje przełączanie między aplikacjami, zapewniając bezproblemowy sposób cieszenia się studyjnym brzmieniem gitary podczas oglądania lekcji online i grania do filmów.

BOSS Tone Studio jest wypełniony narzędziami do urozmaicenia ćwiczeń. Twórz listy piosenek na YouTube aby szybko je przywołać i zapętlaj sekcje, aby skoncentrować się na nauce. Gdy chcesz zagrać z podkładami lub z innymi utworami na YouTube, automatyczne przełączanie pamięci użytkownika przenosi grę na nowy poziom. Na przykład możesz zaprogramować czysty dźwięk na zwrotkę, crunch do refrenu oraz high-gain z pogłosem do solo - i wszystkie te ustawienia będą zmieniać się w czasie rzeczywistym podczas odtwarzania wideo.

Wyposażony w ten sam silnik brzmieniowy co bestsellerowy procesor GT-1, Pocket GT zapewnia ponad 100 światowej klasy wzmacniaczy i efektów. 99 slotów pamięci użytkownika jest wypełnionych gotowymi do grania brzmieniami, ale możesz sam je dostosować lub stworzyć je od podstaw. Ponieważ Pocket GT i GT-1 mają to samo DNA, zapisane ustawienia wzmacniaczy i efektów można wymieniać za pomocą odpowiednich edytorów BOSS Tone Studio.

Prosty, ale dopracowany interfejs Pocket GT zapewnia dostęp do szeregu niezbędnych funkcji. Przewijaj sloty pamięci użytkownika za pomocą dedykowanego pokrętła, dostosowuj gain i poziom efektów wzmacniacza oraz włącz wbudowany tuner za pomocą szybkiego naciśnięcia. Dostępne są również przyciski do zdalnego sterowania, które zapewniają szybki dostęp do odtwarzania z YouTube. Za pomocą przełącznika Center Cancel możesz natychmiast zmniejszyć głośność wokalu i gitarowych solówek w utworach i dogrywać je samodzielnie.

Pocket GT nie działa tylko z YouTube - możesz także bezprzewodowo przesyłać muzykę z każdej aplikacji muzycznej przez Bluetooth i do niej grać. Dostępne jest również wejście Aux, idealne do podłączenia odtwarzacza bez Bluetooth, automatu perkusyjnego lub innego urządzenia. Jeśli tworzysz muzykę na komputerze, możesz użyć Pocket GT do nagrywania gotowych miksów ścieżek gitarowych w Twoim DAW przez USB. A jeśli szukasz inspiracji brzmieniowych, znajdziesz mnóstwo świetnych patchy do pobrania w BOSS Tone Central.

 

https://www.boss.info/