Nowe Pokrowce BOSS dla gitar elektrycznych i akustycznych

Newsy
Pozostałe artykuły marki BOSS
Nowe Pokrowce BOSS dla gitar elektrycznych i akustycznych

Do oferty BOSS dołączyły wysokiej klasy gig-bagi na gitarę elektryczną i akustyczną - CB-EG01 Slimline oraz CB-AG10 Deluxe

Nowe pokrowce BOSS CB-AG10 i CB-EG01 zbudowane są z wysokiej jakości materiałów, będąc idealnym rozwiązaniem do transportu akustycznej gitary typu dreadnought lub gitary elektrycznej.

BOSS CB-AG10 dla gitary akustycznej

BOSS  CB-AG10 zapewnia ochronę w podróży dla gitary akustycznej typu dreadnought bez wagi twardego futerału. Wytrzymałe materiały zewnętrzne, gruba wyściółka i pluszowe wnętrze chronią instrument przed uderzeniami podczas podróży. Dzięki wyściełanemu uchwytowi i paskom, można wygodnie nosić instrument w dłoni lub na plecach. Pokrowiec posiada dużą, płaską kieszeń na akcesoria jak struny, kable i urządzenie mobilne, a dodatkowa górna kieszeń nadaje się na przypinany tuner, kapodaster i inne kompaktowe przedmioty.

Miękkie aksamitne wnętrze i wyściełana podpórka na szyję CB-AG10 zapewniają bezpieczne i stabilne środowisko dla gitary. Wsporniki podnoszą główkę, aby zapewnić jej ochronę, można je odłączyć i przestawić w celu optymalnego dopasowania. Zintegrowany pasek bezpiecznie utrzymuje szyję w jednym miejscu podczas transportu.

BOSS CB-EG01 dla gitary elektrycznej

Stylowy i ochronny BOSS CB-EG01 to nowy, smukły model z serii pokrowców na gitarę elektryczną BOSS CB-EG, która obejmuje również luksusowe CB-EG10 i premium CB-EG20. Wysokiej jakości gig-bag wykonany jest z wytrzymałych materiałów i ma lekką, niskoprofilową konstrukcję, która zmniejsza masę podczas przemieszczania się po mieście. Miękkie i aksamitne wnętrze chroni wykończenie instrumentu, a regulowana podpórka pod szyję zapewnia solidne podparcie podczas transportu.


Główny uchwyt CB-EG01 jest wygodny, a dwa wyściełane paski umożliwiają przenoszenie na większe odległości w formie plecaka. Z tyłu znajduje się również wygodny uchwyt i obszerna przednia kieszeń do przechowywania strun, kabli, tunera i innych przedmiotów.

www.boss.info