Modele Music Man John Petrucci Majesty na 2019 rok

Newsy

Szymon Kubicki

Pozostałe artykuły marki MUSIC MAN
Modele Music Man John Petrucci Majesty na 2019 rok

Wśród nowości firmy Ernie Ball Music Man na 2019 rok nie mogło zabraknąć nowych modeli Majesty sygnowanych oczywiście przez Johna Petrucci.

2019 Majesty Guitar – Tiger Eye

Zwieńczeniem kolekcji na rok 2019 jest limitowany model Majesty w wykończeniu Tiger Eye.

Gitara posiada jesionowy korpus z mocno rzeźbionym topem z klonu oraz trzyczęściowy gryf z mahoniu honduraskiego z centralną częścią wykonaną z klonu wzorzystego. Całość została wykończona na wysoki połysk lakierem poliestrowym. Konstrukcję uzupełnia hebanowa podstrunnica z perłową inkrustacją z logo Majesty umieszczonym przy pierwszym progu oraz dopasowana do korpusu główka z klonu wzorzystego. Na pokładzie instrumentu znalazły się nowo zaprojektowane customowe pickupy DiMarzio Dreamcatcher i Rainmaker, a także regulator Tone i Volume z opcją push/push. Gitara będzie dostępna od maja 2019 roku w wersji sześciu i siedmiostrunowej.

2019 Majesty Guitar

Modele Majesty 2019 posiadają mahoniowy gryf przechodzący przez korpus zwieńczony tarczą z klonu płomienistego (poza wykończeniem Stealth Black i Kinetic Blue), chromowany albo czarny osprzęt oraz białe perłowe znaczniki pozycji. Gitara wykończona jest lakierem poliestrowym na wysoki połysk, albo mat (w wersji Stealth Black). Instrument posiada mostek tremolo z pickupem piezo, blokowane klucze Schaller, nowo zaprojektowane customowe pickupy DiMarzio Dreamcatcher i Rainmaker z regulatorem Volume z opcją push/push. Gitara będzie dostępna od maja 2019 roku w wersji sześciu i siedmiostrunowej w sześciu opcjach kolorystycznych:

Enchanted Forest

Blue Honu

Dark Roast

Red Sunrise

Stealth Black

Kinetic Blue

https://www.music-man.com