Sygnatury Sterling by Music Man MAJ100 Majesty i LK100 Luke w grudniowej dostawie Music Info

Newsy
Pozostałe artykuły marki STERLING BY MUSIC MAN
Sygnatury Sterling by Music Man MAJ100 Majesty i LK100 Luke w grudniowej dostawie Music Info

W najnowszej dostawie Music Info pojawiły się nowe gitary Sterling By Music Man sygnowane przez Johna Petrucciego oraz Steve’a Lukathera – modele MAJ100 Majesty i LK100 Luke.

Sześciostrunowa sygnatura Johna Petrucciego Sterling MAJ100 z serii Majesty posiada korpus z mahoniu oraz mahoniowy, wklejany gryf z 24-progową, palisandrową podstrunnicą o płaskim, 16-calowym radiusie. Za brzmienie odpowiadają dwa humbuckery obsługiwane 3-pozycyjnym przełącznikiem oraz gałkami głośności i tonów, wspierane dodatkowym, aktywnym podbiciem +12dB (push-push).

Osprzęt uzupełniają chromowane, blokowane klucze oraz ruchomy mostek Modern Tremolo. W zestawie jest ekskluzywny Gig Bag z logo Sterling by Music Man. Gitary dostępne są w trzech kolorach: Stealth Black (SBK), Iced Crimson Red (ICR) i Artic Dream (ADR)

 

Sygnowany przez Steve’a Lukathera model Sterling LK100 bazuje na Music Manie Luke III. Korpus gitary wykonano z lipy a gryf z podpiekanego klonu zaopatrzono w palisandrową podstrunnicę z 22 progami o węższym profilu. W układzie elektrycznymi znalazły się 2 humbuckery w chromowanych osłonach sterowane 5-pozycyjnym przełącznikiem oraz dwoma potencjometrami: głośności i tonów. Gałka Volume typu push-push załącza aktywne podbicie.

Osprzęt dopełniaja chromowane, blokowane klucze oraz mostek vintage tremolo z giętymi siodełkami. W zestawie dołączany jest ekskluzywny Gig Bag z logo Sterling by Music Man. Gitary dostępne są w 2 wersjach wykończenia: Luke Blue oraz Hazel Burst.

 

www.sterlingbymusicman.com
www.musicinfo.pl