TC Electronic PolyTune 3 Mini i Noir

Newsy

Szymon Kubicki

Pozostałe artykuły marki TC ELECTRONIC
TC Electronic PolyTune 3 Mini i Noir

Firma TC Electronic wprowadziła do oferty mniejszą wersję polifonicznego tunera PolyTune 3.

Podobnie jak w przypadku wcześniejszego modelu, PolyTune 2 i jego mniejszych wersji Mini i Noir, również tuner PolyTune 3 doczekał się nowych edycji PolyTune 3 Mini i PolyTune 3 Noir.

PolyTune 3 Mini i Noir to kompaktowe tunery polifoniczne do szybkiego strojenia połączone z bufferem, które dzięki niewielkim rozmiarom będą pasować do każdego pedalboardu. Urządzenie posiada trzy tryby strojenia - polifoniczny, chromatyczny oraz stroboskopowy, a także wbudowany układ BonaFide Buffer, który zabezpiecza sygnał podczas pracy z długimi przewodami i mocno rozbudowanymi pedalboardami.

Tryb polifoniczny pozwala na strojenie wszystkich strun jednocześnie, błyskawiczny tryb chromatyczny zapewnia dokładność 0,5 centa, a ultra-precyzyjny tryb stroboskopowy to +/- 0,02 centa. Urządzenie automatycznie przełącza się z trybu polifonicznego do monofonicznego, w zależności od ilości granych strun. Układ buforujący charakteryzuje się impedancja wejściową 1 mOhm, wyjściową 100 ohm oraz odstępem sygnału od szumu ponad 112 dB. Dostępny jest również tryb "Always on", który sprawia, że PolyTune 3 pracuje przez cały czas dostarczając informacji o strojeniu nawet wówczas, gdy sygnał nie zostanie wyciszony.

TC Electronic PolyTune 3 Mini i Noir to również true bypass z możliwością przełączenia w bypass buforowany, co pozwala zoptymalizować pracę urządzenia w każdym połączeniu, a także bardzo jasny wyświetlacz złożony ze 109 diod oraz czujnik natężenia światła regulujący jasność wyświetlacza i zapewniający jego czytelność w każdych warunkach.

 

https://www.tcelectronic.com