TC Electronic Flashback 2 Mini Delay i Hall of Fame 2 Mini Reverb

Newsy

Szymon Kubicki

Pozostałe artykuły marki TC ELECTRONIC
TC Electronic Flashback 2 Mini Delay i Hall of Fame 2 Mini Reverb

Firma TC Electronic zaprezentowała swoje popularne efekty Flashback 2 i Hall of Fame 2 w kieszonkowej wersji Mini, które cechują się tą samą funkcjonalnością, co ich więksi poprzednicy.

"Użyj niebieskiego efektu, a historia się skończy, obudzisz się we własnym łóżku i uwierzysz we wszystko, w co zechcesz. Użyj efektu czerwonego, a zostaniesz w krainie czarów i pokażę ci, dokąd prowadzi królicza nora."

Wszechstronny, kieszonkowy i mieszczący się w każdym pedalboardzie TC Electronic Flashback 2 Mini Delay wyposażony jest w technologię MASH umożliwiająca kontrolę ekspresji oraz Tap Tempo, nowe, bardzo realistyczne algorytmy Tape i Analog, nowy Crystal delay używający polifoniczny silnik efektu Sub'n'Up Octaver, osiem rodzajów delaya, takich jak Tape, Modern, czy Reverse a także True bypass. Efekt umożliwia kształtowanie własnych linii opóźniających i funkcjonalności MASH za pośrednictwem darmowego edytora TonePrint, a także wgranie presetów Flashback 2, takich jak m.in. Tape, Analog, czy klasyczny TC 2290 poprzez TonePrint App.

Cechujący się tymi samymi, niewielkimi rozmiarami TC Electronic Hall of Fame 2 Mini Reverb również wyposażony jest w technologię MASH (przypomnijmy, że jej działanie polega na tym, że przełącznik nożny reaguje na siłę nacisku i zwiększając intensywność efektu - im silniejszy nacisk tym mocniejszy efekt) oraz nowe algorytmy reverbu, w tym Shimmer, który poza pogłosem pozwala na dodanie do sygnału dźwięków oddalonych o oktawę od granych w danym momencie. Do tego dedykowane pokrętła Decay (ustawienie długości pogłosu), Tone (regulacja barwy) i Level (regulacja głośności) i True bypass. Efekt umożliwia kształtowanie opcji reverbu i funkcjonalności MASH za pośrednictwem darmowego edytora TonePrint, a także wgranie presetów Hall of Fame 2 poprzez TonePrint App.

 

Więcej informacji: https://www.tcelectronic.com/