TC Electronic Teleport

Newsy
Pozostałe artykuły marki TC ELECTRONIC
TC Electronic Teleport

W ofercie duńskiego producenta pojawił się aktywny system przewodowej transmisji sygnału gitarowego, przewrotnie nazwanego Teleport.

System składa się z nadajnika GLT oraz odbiornika GLR, zaś jego głównym zadaniem jest transmitowanie wolnego od zakłóceń sygnału gitarowego na odległość do 100 metrów. Długie, niezbalansowane kable gitarowe są podatne na zakłócenia elektryczne i interferencje fal radiowych, dlatego system Teleport samoczynnie buforuje, balansuje i dopasowuje impedancję, zapewniając doskonałe brzmienie.

Nadajnik systemu GLT wyposażono w regulator kompensacji obciążenia pickupów, którym dopasowuje się czułość systemu aby zapewnić możliwie naturalne brzmienie oraz zapewnić jak największy headroom.

O dbałości o jak najlepszą jakość sygnału świadczą także odseparowane galwanicznie transformatory i zapewniające pewny uchwyt złącza XLR Neutrik – tak wyposażony system charakteryzuje się niskim poziomem szumów oraz zniekształceń harmonicznych i fazowych.

Obydwa urządzenia umieszczono w solidnych aluminiowych obudowach zabezpieczonych gumowymi narożnikami, czyniąc je odpornymi na twarde traktowanie na scenie czy w studio.

 

www.tcelectronic.com
www.soundtrade.pl