TC Electronic Ditto Jam X2

Newsy
Pozostałe artykuły marki TC ELECTRONIC
TC Electronic Ditto Jam X2

Ditto Jam X2 to nowy looper, który pojawił się w rodzinie efektów zapętlających oferowanej przez duńskiego producenta. Ditto Jam X2 jest przeznaczony do współpracy z muzykiem grającym w zespole, gdyż debiutująca w tym looperze technologia BeatSense korzysta z informacji rytmicznych, jakie aktualnie tworzy grający band.

Uszami Ditto Jam X2 są dwa wbudowane mikrofony, zbierające ambient otoczenia, zaś dodatkową precyzję zapewnia trzeci mikrofon na klipsie, który umieszcza się w pobliżu instrumentów perkusyjnych.

Tak pozyskane informacje służą do kwantyzowania i synchronizacji aktualnie nagranych ścieżek, dzięki czemu jamowanie z użyciem loopera jest tak proste jak podczas gry samemu.

Bezproblemową obsługę urządzenia zapewnia dedykowany przycisk STOP, jedno pokrętło Loop Level oraz możliwość wyboru trybu pracy Rec/Play/Dub lub Rec/Dub/Play. Ditto Jam X2 oferuje także nieograniczoną ilość warstw w 24-bitowej jakości dźwięku, true bypass oraz układ Analog-Dry-Through zapewniający integralność ścieżki sygnałowej przechodzącej przez cały układ urządzenia. Odlewana metalowa obudowa zapewnia długowieczność narażonego na trudy tras koncertowych efektu.

www.tcelectronic.com
www.soundtrade.pl