TC Electronic UniTune Clip Noir

Newsy

Szymon Kubicki

Pozostałe artykuły marki TC ELECTRONIC
TC Electronic UniTune Clip Noir

Popularny tuner TC Electronic UniTune Clip będzie teraz dostępny również w limitowanym nakładzie z czarną obudową.

UniTune Clip to bliźniacza wersja PolyTune, posiadającą te same możliwości z wyłączeniem trybu polifonicznego, i przy okazji nieco mniej kosztująca. Poza standardową białą obudową, teraz UniTune Clip będzie dostępny w wersji Noir, czyli z obudową koloru czarnego, z zachowaniem tej samej specyfikacji.

Więcej na temat TC Electronic UniTune Clip można przeczytać w naszym teście, przypomnijmy tylko, że urządzenie wyposażone jest w ekran ze 108 diodami LED w zielono-czerwonej kolorystyce, automatycznie obracający orientację wyświetlania w zależności od ustawionej pozycji. Klips z piaskowanej stali nierdzewnej z gumowaną powierzchnią styku z główką zapewnia stabilną pozycję oraz ochronę lakieru. Stroik możemy kalibrować w zakresie 435 Hz – 445 Hz, do dyspozycji mamy też dwa główne tryby pracy obserwowane na ekranie: chromatyczny Needle to klasyczna, diodowa wskazówka zwalniająca bieg wraz ze zbliżaniem się do strojonego dźwięku, o dokładności +/- 0,05 centa, oraz ultra dokładny tryb stroboskopowy o wyjątkowej precyzji +/- 0,02 centa i efektownie świecących diodach.

Tuner zasilany jest wymienną baterią CR2032, która powinna zapewnić do 18 godzin ciągłej pracy. Poza gitarami akustycznymi i elektrycznymi, UniTune Clip świetnie sprawdza się również z gitarami basowymi i ukulele.

https://tcelectronic.com/