Ibanez RG8570Z J.Custom Prestige Dealer

Newsy
Pozostałe artykuły marki IBANEZ
Ibanez RG8570Z J.Custom Prestige Dealer

Prestige Dealer to wybrana grupa ekskluzywnych instrumentów Ibaneza dostępnych w ściśle limitowanych ilościach tylko u wybranych, najlepszych dealerów marki w danym kraju. Lipcowym modelem tej elitarnej grupy jest piękny model Ibanez RG8570Z-AGT należący do najwyższej, produkowanej w Japonii serii J.Custom.

Ibanez RG8570Z-AGT J.Custom Prestige Dealer wyróżnia się grubym, 4 mm topem z klonu płomienistego klasy AAA wykończonym w efektownym kolorze Almandite Garnet.

Zastosowano tu korpus z afrykańskiego mahoniu a na ultra wygodnym, 5-częściowym gryfie RG j.custom Super Wizard z klonu i wenge (odpowiednio o grubości 17 i 19 mm przy 1 i 12 progu) znalazła się podstrunnica z selekcjonowanego palisandru, otoczona bindingiem z klonu płomienistego i ozdobiona perłową inkrustacją Tree of Life.

W osprzęcie wykończonym w kolorze cosmo black znalazł się mostek tremolo Edge-Zeroz systemem ZPS3 a za brzmienie odpowiadają pickupy DiMarzio w układzie H/S/H - Air Norton przy gryfie, True Velvet w środku i Tone Zone pod mostkiem. Gitara dostarczana jest oczywiście w wysokiej klasy futerale. Model ten dostępny jest również w wykończeniu Black Rutile oraz Chrysocolla. Na liście polskich dystrybutorów Prestige Dealer figurują dwa sklepy: łódzki Guitar Center oraz warszawska Pasja.

 

 

www.meinldistribution.pl
www.ibanez.com