Ibanez Acoustic Day 2018 w Łodzi

Newsy
Ibanez Acoustic Day 2018 w Łodzi

Firma Ibanez zaprasza na pierwszy Ibanez Acoustic Day. 7 czerwca w łódzkim Guitar Center wystąpią Marcin Patrzałek, Martina Blazeska i Sándor Nánási.

Zrób sobie dzień wolny od pracy i spędź go razem z Ibanezem. Daj się zainspirować wszechstronnym warsztatom artystów marki, osobiście przetestuj najnowsze modele gitar akustycznych Ibanez i skorzystaj z okazji do wygrania modelu Ibanez AE315-NT.

Wystąpi trójka wyjątkowych artystów marki Ibanez z różnych krajów Europy. Pierwszy z nich to 17-letni polski gitarzysta Marcin Patrzałek, który wygrał telewizyjny Talent Show "Must be the Music - tylko muzyka" mając zaledwie 15 lat. Jego filmy wideo osiągnęły już 28 milionów wyświetleń. Drugi wykonawca to gitarzystka i absolwentka Berklee Martina Blazeska z Macedonii, która właśnie wydała swój nowy album "World on a String". W swoich utworach miesza skomplikowane partie muzyczne z chwytliwymi refrenami. Martina jest twarzą światowej kampanii Ibanez "Thermo Aged". Trzecim artystą, który wystąpi na Ibanez Acoustic Day jest węgierski gitarzysta fingerstyle Sándor Nánási, który poprzez dodanie do gitary sprężyn werblowych, używa jej także jako instrumentu perkusyjnego, czym bez wątpienia zadziwi publiczność. Ponadto Martina, Marcin i Sándor z chęcią odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania.

Jedną z wielu atrakcji imprezy będzie loteria, w której szczęśliwy zwycięzca zdobędzie nową gitarę akustyczną Ibanez AE315-NT. Oczywiście na specjalne życzenie wszyscy artyści złożą na niej własnoręczny podpis. Co więcej, po każdym występie artysty zostaną wyłonieni kolejni zwycięzcy, którzy zgarną pakiet akcesoriów Ibanez.

7 czerwca 2018
Łódź / Guitar Center
godz: 17:00

Pozostałe daty:

8 czerwca 2018 - Praga (Czechy) / Music City
9 czerwca 2018 - Zwoleń (Słowacja) / Total Music
10 czerwca 2018 - Debreczyn (Węgry) / Hangszerarzenál (Rocksuli)

www.facebook.com/IbanezGuitarsPolska/
www.Ibanez.com
https://guitarcenter.pl