Paweł "Drak" Grzegorczyk w rodzinie Ibaneza

Newsy
Pozostałe artykuły marki IBANEZ
Paweł "Drak" Grzegorczyk w rodzinie Ibaneza

Gitarzysta, wokalista i frontman formacji Hunter, Paweł "Drak" Grzegorczyk dołączył do grona oficjalnych artystów marki Ibanez.

Hunter został założony w Szczytnie w 1985 roku. W 1995 roku, po dziesięciu latach ciągłego doskonalenia i dostrajania, zespół wydał swój pierwszy album "Requiem", który przyciągnął uwagę polskiej sceny metalowej. Do dzisiaj Hunter wydał już siedem albumów studyjnych i występował na wielu scenach w Polsce i w sąsiednich krajach. Jako frontman, producent i wokalista grupy, Paweł był częścią wszystkich tych płyt i koncertów, w tym także Festiwalu Przystanek Woodstock, gdzie Hunter wielokrotnie występował przed ponad 200-tysięczną publicznością. W 2004 roku grupa otrzymała nagrodę za najlepszy występ podczas tego właśnie wydarzenia. Obecnie Hunter przygotowuje się do wydania kolejnego albumu studyjnego z okazji 33-lecia istnienia zespołu.

Na koncerty Paweł zabiera ze sobą sygnowany przez Paula Stanley'a model gitary Ibanez PS10, a do spokojniejszych występów wybiera gitarę akustyczną Ibanez AE900-NT i sygnaturę Steve Vaia EP10-BP.

www.facebook.com/IbanezGuitarsPolska/
www.ibanez.com/
www.huntersoulmetal.pl

Zdjęcia: Robert Wilk (koncert) i Aleksander Ikaniewicz