Marcin Patrzałek w rodzinie Ibaneza

Newsy
Pozostałe artykuły marki IBANEZ
Marcin Patrzałek w rodzinie Ibaneza

Ibanez z radością wita na oficjalnej liście artystów 17-letniego gitarzystę akustycznego Marcina Patrzałka.

Marcin Patrzałek rozpoczął naukę gry na gitarze klasycznej już w wieku 10 lat i szybko stał się wybitnym gitarzystą wykorzystującym technikę fingerstyle oraz osiągnął światowy sukces w mediach społecznościowych, takich jak YouTube.

Po kilku latach ćwiczeń i ciągłego doskonalenia swoich unikalnych umiejętności związanych z techniką fingerstyle, w wieku 15 lat Marcin wygrał telewizyjny Talent Show "Must Be The Music - tylko muzyka". Od tego czasu stał się znanym artystą nie tylko w Polsce, ma na koncie wiele koncertów, spotkań i wywiadów. Niektóre z jego aranżacji zostały opublikowane na łamach między innymi Candyrat Records czy Metal Hammer. Ponadto Marcin odniósł ogromny sukces na Facebooku dzięki filmom takim jak “Toxicity”, które pozwoliły mu dotrzeć do milionów widzów na całym świecie. Wkrótce po wygraniu konkursu talentów przedstawił swój debiutancki album "HUSH", który składa się z jego własnych kompozycji i aranżacji gitarowych.

 

 

Marcin wykorzystuje nowatorską technikę "perkusyjnego fingerstyle", dlatego też wybrał flagową gitarę Ibanez AE900-NT z serii AE i Thermo Aged™ AVD80-NT wyposażoną w przetwornik K&K Trinity Pro, który pozwala mu łączyć technikę perkusyjną ze standardową grą na gitarze.

Aby uzyskać więcej informacji odwiedź:
www.ibanez.com
www.facebook.com/IbanezGuitarsPolska/
www.facebook.com/PatrzalekGuitar/
www.youtube.com/marcinpatrzalek
www.marcinpatrzalek.com/