TC Electronic Quintessence Harmonizer

Newsy
Pozostałe artykuły marki TC ELECTRONIC
TC Electronic Quintessence Harmonizer

TC Electronic zaprezentował inteligentny harmonizer Quintessence, wykorzystujący technologię MASH oraz autorskie rozwiązanie TonePrint duńskiej marki.

TC Electronic Quintessence Harmonizer to dwugłosowy harmonizer z zaawansowanymi algorytmami, oferujący znakomicie brzmiące harmonie w trybie stereo oraz bardzo dobry, pozbawiony słyszalnych opóźnień tracking. Na pokładzie dostępnych jest 7 skal, 8 fabrycznych trybów harmonii i 3 ustawienia TonePrint.

 

Przełącznik z funkcją MASH po naciśnięciu i przytrzymaniu podciąga lub opuszcza harmonizowane dźwięki do wybranego interwału w ustawionej skali. W edytorze TonePrint możemy przyporządkować do niego niemal dowolną funkcję - od delikatnego wyciszenia sygnału dry, przełączania pomiędzy dwiema opcjami harmonii czy nawet zmiany skal.

 

 

Dzięki funkcji MASH można uzyskać zarówno country'owe brzmienie w stylu pedału steel jak i rozbudowane barwy z harmonizowanymi w skalach głosami. Edytor pozwala też na ustawienie opóźnień dźwięków i uzyskanie efektu arpeggio.

 

TC Electronic Quintessence Harmonizer oferuje pracę w trybie true lub buffered bypass oraz może działać zarówno w trybie stałym (latch) jak i chwilowym (momentary).

 

 

 

 

www.soundtrade.pl

www.tcelectronic.com