Nowe modele Furch Masters Choice

Newsy
Pozostałe artykuły marki FURCH
Nowe modele Furch Masters Choice

Furch Guitars wprowadził na rynek specjalną linię siedmiu gitar akustycznych Master’s Choice, reprezentujących wszystkie najlepsze cechy z poszczególnych serii kolorów. Nowe modele charakteryzują się pieczołowicie dobranymi specyfikacjami technicznymi, które uzupełnia pierwszorzędny przetwornik marki LR Baggs.

W ubiegłym roku firma Furch Guitars przedstawiła nowe portfolio najwyższej jakości gitar akustycznych, obejmujące pięć kolorowych serii gitar z litego drewna i dwie serie częściowo z litego drewna. Ich okrętami flagowymi stały się teraz nowe modele Master’s Choice. W odróżnieniu od poprzednich modeli instrumenty te charakteryzują się określonymi z góry i niezmiennymi specyfikacjami technicznymi, takimi jak kształt pudła, materiał płyty rezonansowej i spodniej, czy szerokość gryfu. Na ich wybór spółka Furch patrzyła zarówno z perspektywy doświadczonego lutnika, jak i mistrza muzyki.

„Nowe modele to wynik naszych starań zmierzających do tego, abyśmy pomogli naszym klientom zorientować się w naszym aktualnym portfolio i ułatwili im wybór instrumentu. Modele Master’s Choice oferują połączenie najbardziej pożądanych cech gitary w ramach każdej z naszych kolorowych serii. Jednakże, jeżeli klienci pomimo to woleliby na przykład inny materiał lub kształt pudła gitary, do dyspozycji są stale nasze kolorowe modele” - mówi Petr Furch, dyrektor Furch Guitars.

Każdy z nowych modeli jest niepowtarzalny, a od pozostałych różni się przede wszystkim połączeniem kształtu pudła, materiału, rodzaju wykończenia i zdobień. Na przykład model Red Master’s Choice jest przeznaczony dla bardzo wymagających gitarzystów, łącząc w sobie najlepszy materiał, strojenie płyty rezonansowej i spodniej, wyraźne i nietradycyjne szczegóły oraz wyjątkowe wykończenie powierzchni na wysoki połysk, opracowane tak, aby umożliwiło osiągnięcie maksymalnych właściwości rezonansowych instrumentu. W porównaniu z tym modele Indigo Master’s Choice lub Violet Master’s Choice to instrumenty wykonane częściowo z litego drewna z wykończeniem powierzchni Open-Pore i bardziej delikatną, stylową dekoracją.

Modele Master’s Choice są dostarczane z pierwszorzędnymi przetwornikami. Gitary Violet, Indigo, Blue i Green Master’s Choice są wyposażone w bardzo wysokiej jakości elementy elektroniczne LR Baggs Stagepro Element, których zalety, oprócz ponadstandardowej jakości dźwięku, obejmują również trójpasmowy korektor czy łatwą wymianę baterii. Modele Yellow, Orange i Red Master’s Choice są dostarczane z przetwornikiem LR Baggs Stagepro Anthem oraz mikrofonem zapewniającym bardzo autentyczny dźwięk akustyczny. Przy zakupie gitar Green, Yellow, Orange oraz Red Master’s Choice klienci otrzymają ponadto wyjątkowo odporny futerał Hiscox, który zapewni odpowiedni poziom ochrony.

Violet Master’s Choice

Indigo Master’s Choice

Blue Master’s Choice

Green Master’s Choice

Yellow Master’s Choice

Orange Master’s Choice

Red Master’s Choice

Nowe modele Furch Master’s Choice można zakupić u autoryzowanych sprzedawców marki Furch.

https://furchguitars.com