Sterling by Music Man - nowe modele 2022

Newsy
Pozostałe artykuły marki STERLING BY MUSIC MAN
Sterling by Music Man - nowe modele 2022

Sterling by Music Man zaprezentował nowe modele gitar na 2022 rok, obejmujące serie StingRay, Mariposa, Cutlass, Axis i Majesty.

StingRay SR50

Jak na projekt, który powstał w latach 70., nowe wersje z 2022 r. wyglądają dość nowocześnie – Sterling StingRay SR50 otrzymał kilka świetnych ulepszeń na rok 2022. Gitary posiadają teraz szyjkę z pieczonego klonu oraz korpus z topoli. Na pokładzie znalazł się mostek tremolo w stylu vintage oraz blokowane klucze. Nowe wykończenia obejmują kolory Firemist Silver i Buttermilk.

 

Mariposa

Zaprojektowana we współpracy z Omarem Rodríguez-Lópezem popularna Mariposa jest teraz dostępna w wykończeniu Pueblo Pink. Model ten również jest wyposażony w pieczoną szyjkę klonową i blokowane klucze, oraz dwa humbuckery, które są sterowane za pomocą oddzielnych regulatorów głośności i przełącznika trójpozycyjnego.

 

Cutlass CT50HSS

Klasyka wśród modeli dla współczesnego gitarzysty doczekała się liftingu. Cutlass 2022 oferowany jest w dwóch nowych, satynowych wersjach Daphne Blue Satin i Pueblo Pink Satin. Gitara posiada pieczony klonowy gryf, tremolo w stylu vintage oraz powiększoną główkę z układem blokowanych kluczy 4+2. Konfigurację przetworników HSS obsługiwana jest 5-pozycyjnym przełącznikiem.

Axis AX3QM

Nowe modele Sterling Axis AX3QM zwracają uwagą efektownymi wykończeniam, Spectrum Red i Spectrum Blue. Specyfikacje obejmują asymetryczny gryf, tremolo vintage oraz dwa humbuckery konfigurowane 5-pozycyjnym przełącznikiem.

 

Majesty

Sygnowany przez Johna Petrucciego model Sterling Majesty na 2022 rok cieszy wzrok wykończeniem Siberian Sapphire i oferowany jest jako 6-strunówka MAJ100 oraz 7-strunowy MAJ170. Dwa humbuckery wspierane są 12-dB podbiciem w gałce głośności typu push-push, osprzęt obejmuje m.in. nowoczesny mostek tremolo.

www.sterlingbymusicman.com
www.musicinfo.pl