Sterling by Music Man Cutlass CT50

Newsy

Krzysztof Inglik

Pozostałe artykuły marki STERLING BY MUSIC MAN
Sterling by Music Man Cutlass CT50

Do rodziny gitar Cutlass firmy Sterling by Music Man dołączył najnowszy model, Cutlass CT50, w dwóch opcjach konfiguracji przetworników oraz kilku kolorach wykończenia.

Cutlass, oparty na oryginalnym wzorze Ernie Ball Music Man z lat '70, jest jednym z najwszechstronniejszych instrumentów w ofercie Sterlinga. W tym roku kolekcję tego modelu powiększa Cutlass CT50, który będzie dostępny w dwóch konfiguracjach przetworników Sterling by Music Man - vintage'owym trio pickupów single-coil (wersja SSS) i mostkowym humbuckerem w układzie z dwoma singlami (HSS). Cutlass CT50SSS oferowany jest w kolorach Toluca Lake Blue i Vintage Sunburst, podczas gdy oferta Cutlass CT50HSS obejmuje barwy Rose Gold, Firemist Silver, Dropped Copper i Vintage Cream.

Cutlass CT50SSS Toluca Lake Blue z białym pickguardem i palisandrową podstrunnicą

Cutlass CT50SSS Vintage Sunburst z szylkretowym pickguardem i podstrunnicą z przypiekanego klonu

Cutlass CT50HSS Rose Gold z białym pickguardem i palisandrową podstrunnicą

Cutlass CT50HSS Firemist Silver z białym pickguardem z przypiekanego klonu

Cutlass CT50HSS Dropped Copper z białym pickguardem i palisandrową podstrunnicą

Cutlass CT50HSS Vintage Cream z czarnym pickguardem i podstrunnicą z przypiekanego klonu

Sterling by Music Man Cutlass CT50 posiada korpus z topoli, gryf z przypiekanego klonu oraz podstrunnicę z palisandru lub przypiekanego klonu. Na pokładzie znajdziemy mostek Vintage Tremolo, 22 progi medium, markery w kształcie kropek, blokowane klucze, pięciopozycyjny przełącznik oraz pojedyncze potencjometry Volume i Tone. Promień podstrunnicy wynosi 12" (305 mm), a menzura 25,5” (648 mm).

https://intl.sterlingbymusicman.com/