Wzmacniacz Blackstar Fly Neon

Newsy
Pozostałe artykuły marki BLACKSTAR
Wzmacniacz Blackstar Fly Neon

Blackstar przedstawia swój miniaturowy wzmacniacz Fly 3 w neonowych stylizacjach rodem z lat 80., mogące kojarzyć się z modelami JEM sygnowanymi przez Steve’a Vaia…

Wzmacniacze Blackstar Fly Neon dostępne będą w trzech wersjach - żółtej i zielonej z różowymi gałkami i logo oraz różowej z żółtymi gałkami i logo. Zasilane mogą być z sześciu baterii lub zasilacza, oferując 3W mocy.

Do dyspozycji są dwa kanały: CLEAN oraz OVERDRIVE plus autorska technologia firmy Blackstar - ISF / Infinite Shape Feature - pozwalająca na płynne przechodzenie pomiędzy amerykańskim, a brytyjskim charakterem brzmienia za pomocą jednej gałki.

Nie zabrakło także emulacji taśmowego delaya oraz dwóch gniazd podnoszących funkcjonalność tego malucha. Z prawej strony górnego panelu Blackstara Fly Neon znajdziemy wejście MP3/LINE IN pozwalające podpiąć muzykę z zewnętrznego źródła (np. żeby poćwiczyć z podkładami) oraz wyjście EM.OUT & PHONES, z którego możemy wyprowadzić do nagrywania sygnał z symulacją głośnika lub po prostu podpiąć słuchawki, żeby ćwiczyć w nocy nie budząc reszty domowników.

blackstaramps.com