Nowe wykończenia basów Music Man Bongo

Newsy

Szymon Kubicki

Pozostałe artykuły marki MUSIC MAN
Nowe wykończenia basów Music Man Bongo

Ernie Ball Music Man zaprezentował trzy nowe wykończenia dla tegorocznych modeli basów Bongo.

Cztero, pięcio i sześciostrunowe modele basów Bongo - Bongo 4, Bongo 5 i Bongo 6 - dostępne są w trzech nowych wersjach wykończenia - Fuchsia Sparkle, Aqua Sparkle i Stealth Black.

Basy Music Man Bongo posiadają korpus z lipy, przykręcany pięcioma śrubami gryf z selekcjonowanego klonu oraz podstrunnicę z hebanu. Korpusy instrumentów wykończone są w na wysoki połysk (Aqua Sparkle i Fuchsia Sparkle) lub mat (Stealth Black), gryfy cechują się satynowym wykończeniem i razem z główką są dopasowane kolorystycznie do barwy korpusu. Wersjom kolorystycznym w wersji sparkle towarzyszy biały pickguard i chromowany osprzęt, czerń Stealth Black pozostaje niezakłócona - czarny jest zarówno pickguard, jak i hardware. Promień podstrunnicy wynosi 11" a menzura 34".

Bongo wyposażony jest w 24 wysokie i szerokie progi, znaczniki progów w kształcie białych półksiężyców, ergonomiczne klucze Custom Music Man oraz mostek Standard Music Man z hartowanej stali i siodełkami ze stali nierdzewnej. Basy Bongo dostępne są w trzech konfiguracjach pickupów z magnesami neodymowymi - H (pojedynczym humbuckerem), HS (parą humbucker/singiel), HH (parą humbuckerów) oraz czteropasmową korekcją (trzypasmową w przypadku wersji H) i aktywnym preampem 18V.

 

 

https://www.music-man.com