Seymour Duncan Active Mag Acoustic Pickup oraz zestaw Rex Brown Signature PJ

Newsy

Szymon Kubicki

Pozostałe artykuły marki SEYMOUR DUNCAN
Seymour Duncan Active Mag Acoustic Pickup oraz zestaw Rex Brown Signature PJ

Są już dostępne nowości firmy Seymour Duncan - pickup Active Mag Acoustic oraz sygnowany przez basistę Pantery zestaw pickupów i preampu.

Seymour Duncan Active Mag Acoustic Pickup

Seymour Duncan Active Mag to wysokiej jakości pickup, montowany w otworze rezonansowym gitary akustycznej. Produkt ten zaprojektowano tak, aby chwytał jak najwięcej charakterystyki akustycznego brzmienia, tworząc ciepłe i zarazem czyste brzmienie gitary akustycznej. Wyprodukowany w USA Active Mag używa odpowiednio ułożonych cewek, dzięki czemu może działać bezszumowo. Urządzenie posiada kontrolę Volume oraz Treble, a także umożliwia regulację nabiegunników, dzięki specjalnym otworom na klucz heksagonalny. Pickupu można używać z gitarami 6 lub 12-strunowymi o średnicy otworu rezonansowego od 9.5 cm do 10.5 cm.

Zasilanie zapewniają dwie baterie CR2032. Pickup dostępny jest w kolorze czarnym w cenie około 1015 PLN.

 

 

Zestaw Seymour Duncan Rex Brown Signature PJ

Ten zestaw to idealne połączenie masywnie brzmiących pickupów Quarter Pound oraz jednego z najbardziej agresywnych basowych preampów Seymour Duncan, dzięki któremu otrzymujemy wszechstronne i zarazem miażdżące brzmienie. Ktoś kto odpowiadał w Panterze za najniższe częstotliwości, wie co to znaczy odpowiedni basowy sound. Obecnie, styl Rexa zmienił się i poza metalem częściej wchodzi w obszary soulowo-bluesowego rocka. Rex zakochał się ostatnio w brzmieniu zestawu Quarter Pound PJ od Seymour Duncan, ale oczekiwał także większej wszechstronności. To dlatego powstał zestaw łączący te słynne pickupy z agresywnie brzmiącym, aktywnym preampem, zapewniającym kontrolę EQ, oraz możliwość szybkiego włączenia go za pomocą przełącznika push/pull na potencjometrze Volume. To właśnie jest zestaw Rex Brown Quarter Pound PJ.

Zestaw został wyprodukowany w USA i dostępny jest w kolorze czarnym w cenie około 1520 PLN.

https://www.seymourduncan.com
www.w-distribution.de