Pickupy Seymour Duncan Jimi Hendrix Signature Strat

Newsy
Pozostałe artykuły marki SEYMOUR DUNCAN
Pickupy Seymour Duncan Jimi Hendrix Signature Strat

Pickupy Seymour Duncan Jimi Hendrix Signature Strat, poza wersją w całym zestawie, będą dostępne od końca stycznia 2020 także jako pojedyncze przetworniki.

W zimne, marcowe popołudnie w 1968, Jimi Hendrix poprosił młodego Seymoura W. Duncana, aby pomógł mu wnieść gitarę na scenę. Gitara ta posiadała przystawki, które Seymour zamontował i wyprodukował specjalnie dla Jimiego, a ta niezapomniana noc, zmieniła na zawsze przyszłość Seymoura – pozostając jego dziedzictwem ponad 5 dekad później. Teraz możecie jeszcze bardziej zbliżyć się do gitarowego świata Jimiego, a wszystko dzięki przetwornikom Seymour Duncan Jimi Hendrix Signature Strat.

Tak jak muzyka Jimiego, zestaw Jimi Hendrix Signature Strat posiada brzmienie zakorzenione w tradycji, lecz równocześnie ukierunkowane na przyszłość. Każda z przystawek posiada bogate, melodyjne brzmienie, magnesy Alnico V, rezystancję DC na poziomie 6.07 kOhm oraz owinięty tkaniną czarny kabel.

Przystawka mostkowa posiada agresywniejszy atak, który pozwala się przebić, pozostając jednocześnie w zakresie solowego brzmienia Jimiego. Pickup gryfowy oraz środek to charakterystyczny ‘quack.’ Aby zbliżyć się jeszcze bardziej do brzmienia Jimiego, każdy z pikcupów posiada odwrotne ustawienie nabiegunników, tak aby naśladować efekt grania na gitarze praworęcznej do góry nogami, jak to Jimi, jako osoba leworęczna, miał w zwyczaju. Całości dopełniają białe pokrywy pickupów z sygnaturą Jimiego.

Seymour Duncan Jimi Hendrix Signature Strat - mostek

Seymour Duncan Jimi Hendrix Signature Strat - gryf

 

Przetworniki Seymour Duncan Jimi Hendrix Signature Strat (mostkowy lub środkowy/gryfowy) będą dostępne w cenie ok 526 PLN.

 

 

 

https://www.seymourduncan.com
www.w-distribution.de