Przetworniki Seymour Duncan Psyclone

Newsy
Pozostałe artykuły marki SEYMOUR DUNCAN
Przetworniki Seymour Duncan Psyclone

Przetworniki Seymour Duncan Psyclone, pierwotnie zaprojektowane w wersji Custom Shop, na bazie przystawek Filter’Tron z lat '50 i '60, właśnie pojawiły się w nowej odsłonie.

Przetworniki Seymour Duncan Psyclone są oferowane w dwóch wersjach - Vintage oraz Hot. W każdej z nich dostępne są pickupy w wersji mostkowej, gryfowej lub w zestawie; zarówno w złotym, jak i niklowym kolorze.

Zespół Seymour Duncan dobrał komponenty ze szczególną starannością pod względem estetycznym i gabarytowym, aby idealnie pasowały do odnowionych gitar w stylu vintage i nowszych instrumentów. Osprzęt do montażu bezpośredniego i pierścieniowego dostępny jest w zestawie. Przystawki Psyclone są bezszumowe i wyposażone w izolowany, jednożyłowy kabel połączeniowy. Każdy przetwornik jest wykonywany ręcznie w Santa Barbara w Kalifornii.

Seymour Duncan Psyclone Vintage

Przetwornik Seymour Duncan Psyclone Vintage oferuje znakomite brzmienie oryginalnych pickupów Filter’Tron z lat 50’ i 60’. Węższe rozmieszczenie nabiegunników, niższa rezystancja DC i mocne pole magnetyczne umiejscawia sygnał pomiędzy humbuckerem PAF a przystawkami jednocewkowymi – barwa jest ciepła, wyrazista i słodka. To świetny wybór do muzyki country, jazzu, rockabilly, klasycznego rocka itp.

 

Seymour Duncan Psyclone Hot

Przystawki Seymour Duncan Psyclone Hot również oferują brzmienie oryginalnych przetworników Filter’Tron, jednak o nieco wyższej mocy. Mocne środkowe pasmo, wyrazisty bas i gładkie soprany w połączeniu z mocniejszym sygnałem czynią z nich znakomity sprzęt do rocka, new wave, punka czy psychobilly. Znakomicie podbiją brzmienie zarówno gitary vintage jak i nowocześniejszego instrumentu.

Przystawki będą dostępne od początku kwietnia w cenach ok 750 - 800 za pojedynczy przetwornik oraz 1450-1500 za zestaw.

https://www.seymourduncan.com
www.w-distribution.de