Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d

Newsy
Pozostałe artykuły marki SEYMOUR DUNCAN
Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d

W styczniu do oferty pickupów Seymour Duncan trafią nowe modele Antiquity Retrospec’d, które oferują klasyczne brzmienie Antiquity, lecz w niepostarzanym i nowoczesnym wydaniu.

Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d Humbucker, Nickel Cover

Humbuckery Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d to nawiązanie do niedoścignionego brzmienia vintage'owych pickupów P.A.F. Humbucker gryfowy zapewnia pełne artykulacji, lecz wyważone brzmienie. Wszystko to dzięki zbalansowanemu pasmu częstotliwości, które spaja miękki i słodki atak górnego pasma z ciepłym i pełnym brzmieniem dołów. Mostkowy humbucker to klasyka brzmienia P.A.F., z odpowiednio zachowaną artykulacją i krągłymi dołami, wykwintne i harmonijne brzmienie, które dojrzało niczym dobre wino. Pickupy dostępne są samodzielnie jako gryfowy i mostkowy, a także jako zestaw.

Cena pojedynczych pickupów Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d Humbucker (mostkowy lub gryfowy) to ok 958 PLN.
Cena zestawu pickupów Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d Humbucker (mostkowy + gryfowy) to ok 1786 PLN.

Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d P90 Dog-Ear, Black

Pickup Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d P90 Dog-Ear używa dwóch specjalnie przygotowanych magnesów Alnico II oraz odpowiednio dobranego uzwojenia, tak aby zapewnić ziarnisty, vintage'owy growl znany z pickupów ES-330 z lat '50. Wersja mostkowa oferuje ziarniste, przepełnione jasnym środkiem brzmienie, dzięki któremu pojedyncze dźwięki są pełne artykulacji, a jednocześnie nie brzmią surowo. Przystawka gryfowa to pełne i okrągłe brzmienie, każda nuta brzmi tu słodko i soczyście. Antiquity P90 w wersji gryfowej nawinięty jest odwrotnie oraz posiada odwrotną polaryzację (RWRP), tak więc razem z przystawką mostkową niweluje wszelkie szumy.

Cena pojedynczych pickupów Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d P90 Dog-Ear Black (mostkowy lub gryfowy) to ok 792 PLN.

Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d Tele Bridge Pickup

Mostkowy pickup Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d Tele (lead) daje nam wczesne brzmienie z lat '50, ale z osłodzoną górą, a to wszystko dzięki specjalnie dobranym magnesom Alnico II. Otrzymujemy klasyczny twang tele z górnym pasmem, które brzmi jasno, lecz nie drażniąco. Tak jak w oryginalnych pickupach z tamtych czasów, żelazne dolne płyty nie są tu woskowane, tak aby brzmienie miało odpowiedni zakres i można było osiągnąć charakterystyczne przełamanie.

Cena pickupu Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d Tele Bridge (mostkowy) to ok 679 PLN.

Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d Tele Neck Pickup

Gryfowy pickup Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d Tele (rhythm) to wierne nawiązanie do pickupów z wczesnych lat '50. Dół jest tu pełny i okrągły, dodając sporo do naszego brzmienia w akordach. Dzięki specjalnie dobranym i nawiniętym magnesom Alnico V, otrzymujemy łagodniejszą górę oraz bardziej muzyczny atak. Świetna przystawka na śmiałe rytmiczne granie, jednocześnie perkusyjna na tyle, że podoła w klasycznym country czy chicken-pickin. Pickup posiada odwrotnie nawinięte uzwojenie oraz odwrotną polaryzację (RWRP) tak aby w kombinacji z Antiquity Tele Lead (mostkowy) działał bezszumowo.

Cena pickupu Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d Tele Neck (gryfowy) to ok 679 PLN.

Seymour Duncan Antiquity II Retrospec’d Jazzmaster Pickups

Seymour Duncan Antiquity II Retrospec’d Jazzmaster posiadają specjalnie dobrane magnesy Alnico V oraz dedykowane uzwojenie, które zapewnia jasne brzmienie, znane z Jazzmasterów z lat '60. Chrupiący, szklankowy sound, odpowiednio wyważony i z uderzeniem w mostkowej pozycji, oraz z charakterystycznym ciepłem w pozycji gryfowej. Akordy brzmią ostro i czysto, a solówki wyróżniają się z miksu dzięki jasnemu brzmieniu surf z lat '60. Przystawka gryfowa to RWRP, tak więc razem z mostkowym pickupem działają bezszumowo.

Cena pojedynczych pickupów Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d Jazzmaster Pickup (mostkowy lub gryfowy) to ok 544 PLN.

Pickupy Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d będą dostępne na koniec stycznia 2020.

https://www.seymourduncan.com
www.w-distribution.de