Nowe przetworniki Seymour Duncan Alex Skolnick Signature

Newsy

Szymon Kubicki

Pozostałe artykuły marki SEYMOUR DUNCAN
Nowe przetworniki Seymour Duncan Alex Skolnick Signature

Seymour Duncan zaprezentował najnowszy zestaw przetworników firmowany przez gitarzystę Testament, Alexa Skolnicka.

Alex Skolnick to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych gitarzystów na metalowej scenie. Wraz z odnoszącym duże sukcesy Testament pomagał kształtować trash metal, a jego styl gry stał się jednym z najważniejszych znaków rozpoznawczych zespołu. O wszechstronności Skolnicka jako gitarzysty świadczy również jego jazzowy projekt Alex Skolnick Trio.

Nowe przetworniki z Custom Shopu firmy Seymour Duncan, opracowane we współpracy ze Skolnickiem to zestaw humbuckerów, które mają za zadanie odtworzyć markowe brzmienie gitarzysty, począwszy od ekspresyjnych melodii na agresywnym palm mutingu skończywszy. Pickup gryfowy to humbucker w stylu PAF, który cechuje się zrównoważonym poziomem sygnału wyjściowego typowym dla vintage'owej konstrukcji i jest wyposażony w magnes Alnico V. Jego brzmienie jest bogate i bardzo wyraźne. Pickup mostkowy jest ciepły i dźwięczny, podkreślający środkowe tony i bogate harmonie. Rezystencja: 17,7 k (mostek), 8,3 k (gryf).

Humbuckery Seymour Duncan Alex Skolnick Signature dostępne są w zestawie albo osobno, standardowo w czarnym kolorze. Dostępny jest jednak szeroki wybór customowych możliwości, w tym kolorów (biały, zebra, pergamin), puszek (za dopłatą - m.in. nikiel, chrom, złocony, wersje starzone), czy mocowania (długie lub krótkie nóżki).

https://www.seymourduncan.com/
http://customshop.seymourduncan.com