Fender Paramount Bluegrass Collection

Newsy
Pozostałe artykuły marki FENDER
Fender Paramount Bluegrass Collection

Po odświeżeniu linii gitar akustycznych Paramount w lutym tego roku, Fender przedstawił rozszerzenie tej serii o modele Bluegrass – banjo, mandolinę oraz Rezonator.

Paramount Series PB-180E Banjo

Paramount PB-180E Banjo to idealny instrument dla muzyków poszukujących tradycyjnego banjo z funkcjonalnymi nowoczesnymi elementami. Ten model ma mahoniową obręcz i gryf z główką Remo Fiberskyn oraz wyposażony w elektronikę Fishmana.


Specyfikacje obejmują wygodny profil szyjki, podstrunnicę z orzecha włoskiego z markerami w postaci płatków śniegu, podpórkę pod przedramię, siodełko z kości oraz pokrowiec w zestawie.

Paramount Series PM-180E Mandolin

Mandolina Paramount PM-180E posiada świerkowy top, mahoniowy korpus w stylu „A” i wyposażona jest w przystawkę Fishmana, zapewniającą jasne, przebijające się zespole, naturalne brzmienie.


Wygodną szyjkę zaopatrzono w podstrunnicę z orzecha włoskiego z markerami płatków śniegu, na główce znalazły się klucze z otwartymi przekładniami i perłowymi główkami oraz siodełko z kości. W komplecie jest gig-bag.

Paramount Series PR-180E Rezonator

Fender Rezonator Paramount PR-180E oferuje konstrukcję wykonaną w całości z mahoniu, która oferuje idealną równowagę dźwiękową między ciepłem a czystością dla gry fingerstyle, podczas gdy chromowany rezonator zapewnia doskonałe oddanie charakterystycznego brzmienia bluegrass.

 

PR-180E jest wyposażony w system z pickupem Fishman Nashville, który zapewnia dokładne odwzorowanie naturalnej barwy akustycznej. Specyfikacje obejmują podwójne otwory rezonansowe F-hole, wygodny profil szyjki, podstrunnicę ovangkol z markerami płatków śniegu, siodełko z kości oraz sztywny futerał.

 

www.fender.com