Fender Mustang LT40S i Pro Junior IV SE

Newsy
Pozostałe artykuły marki FENDER
Fender Mustang LT40S i Pro Junior IV SE

Oferta wzmacniaczy gitarowych Fendera powiększyła się o dwa małe comba – cyfrowy Mustang LT40S oraz lampowy Pro Junior IV SE.

Fender Mustang LT40S

Mustang LT40S to najnowsza odsłona popularnej serii Mustang LT – kompaktowy wzmacniacz idealnie sprawdzi się do ćwiczenia w domu jak i na kameralnych występach dysponując mocą 40 W w stereo oraz parą 4-calowych, szerokopasmowych głośników. Czytelny panel z małym, kolorowym wyświetlaczem zapewnia wygodną i intuicyjną obsługę. Na pokładzie znajdziemy kolekcję dopracowanych presetów wykorzystującą szeroką paletę symulacji wzmacniaczy, kolumn i efektów.


Możliwości poszerza bezpłatna aplikacja Fender TONE LT pozwalająca na łatwą edycję i zarządzanie presetami na komputerze.

Pro Junior IV SE

Pro Junior IV SE to specjalna edycja popularnego comba Pro Junior IV. Standardowa wersja posiada na pokładzie 10-calowy głośnik Jensen P10R, w nowej limitowanej edycji znalazł się specjalnie zaprojektowany głośnik przez Fendera, oferujący zwarte, zbalansowane brzmienia z ekspresyjną górą. Combo generuje 15 W mocy z pary lamp EL84, w preampie umieszczono dwie lampy 12AX7. W zestawie dołączony jest czarny, winylowy pokrowiec.

  

www.fender.com