Way Huge Smalls Swollen Pickle Fuzz

Newsy

Szymon Kubicki

Pozostałe artykuły marki WAY HUGE
Way Huge Smalls Swollen Pickle Fuzz

Kolejny efekt Way Huge doczekał się nowej odsłony w mniejszej obudowie 'smalls'. Tym razem jest nim wszechstronny fuzz Swollen Pickle.

Way Huge Smalls Swollen Pickle Jumbo Fuzz MkIII to trzecia odsłona "kiszonego ogórka", oferująca te same smaki co jej poprzednicy, ale w mniejszej, przyjaznej pedalboardom wersji i z uproszczonym interfejsem. Swollen Pickle to szlachetny fuzz o dużych możliwościach, z których można wykręcić szeroką gamę rozmaitych brzmień, które znajdą zastosowanie w wielu gatunkach, od punk rocka do bluesa, klasycznego rocka czy metalu.

Do przyprawienia Swollen Pickle służą pokrętła Loudness, Sustain i Filter. Pierwszy steruje poziomem sygnału wejściowego, drugi to regulacja intensywności fuzza, trzeci zaś odpowiada za kontrolę barwy. Do dalszego dostosowania efektu do własnych preferencji służą przełączniki. Przypisany środkowemu pasmu Scoop przycina średnie częstotliwości, natomiast Crunch reguluje kompresję intensywności przesteru. Przestawiając obydwa przełączniki w dół użytkownik otrzyma klasyczne trzypokrętłowe ustawienie Swollen Pickle.

Włączenie efektu albo przejście w tryb bypass następuje za pomocą footswitcha, a o aktywności urządzenia informuje niebieska dioda LED. Way Huge Smalls Swollen Pickle Jumbo Fuzz MkIII może pracować zasilany bateryjnie albo zasilaczem 9V, np Dunlop ECB003.

 

https://www.jimdunlop.com/