Sztuka przesteru - nowy Way Huge Drive

Newsy
Pozostałe artykuły marki WAY HUGE
Sztuka przesteru - nowy Way Huge Drive

The art of overdrive. Tak należąca do Dunlopa marka Way Huge zapowiada swój najnowszy efekt Drive, który w limitowanym nakładzie trafił właśnie do oferty firmy.

Way Huge Drive nosi prostą nazwę oraz został wyposażony w prosty zestaw trzech regulatorów, ale w jego wnętrzu kryje się customowy obwód, odpowiadający za generowanie potężnego i wszechstronnego efektu overdrive i distortion, który może być kształtowany przez intensywność ataku i głośność gitary.

Efekt posiada pokrętła Drive, Volume i Tone. Ustawiając regulator Drive w początkowym położeniu uzyskuje się ciepłe, miękkie i aksamitne brzmienie, które w pozycji środkowej pokrętła nabiera grubszego charakteru lampowego overdrive. Przekręcając Drive w kierunku końca skali brzmienie zmienia się w grzmiący distortion. Do rozjaśniania i łagodzenia barwy służy regulator Tone, a dzięki pokrętłu Volume użytkownik wybierze pożądaną głośność.

Way Huge Drive ozdobiony jest piękną, customową grafiką, w dwóch wersjach kolorystycznych - niebieskiej i czerwonej. Każda z nich limitowana jest do 500 egzemplarzy. Amerykańska cena efektu wynosi 149,99 dolarów.

http://wayhuge.com
https://www.jimdunlop.com
www.musicdealer.pl