Schecter C-6 Deluxe w nowych barwach

Newsy

Szymon Kubicki

Pozostałe artykuły marki SCHECTER
Schecter C-6 Deluxe w nowych barwach

Schecter zaprezentował dwa nowe kolory popularnego i oferowanego w przystępnej cenie modelu C-6 Deluxe.

Seria C-6 oferuje proste, dostępne w korzystnej cenie, ale zarazem profesjonalne instrumenty o sporych możliwościach brzmieniowych, które stanowią wstęp do linii Diamond. Na koniec roku Schecter zaprezentował dwa nowe kolory, które wzbogaciły ofertę tego instrumentu - Satin Aqua i Satin Purple.

Gitary posiadają lipowy korpus i przykręcany czterema śrubami klonowy gryf o profilu Thin C. Korpus charakteryzuje się płaskim topem z wyfrezowanymi krawędziami ułatwiającymi grę, a głęboko wyprofilowane dolne wcięcie umożliwia łatwy dostęp do wszystkich pozycji na podstrunnicy. Wyraziste, jaskrawe wykończenie Satin Aqua i Satin Purple obejmuje zarówno cały korpus jak i wierzch główki. Podstrunnicę o promieniu 14" wykonano z palisandru i umieszczono na niej 24 progi Narrow X-Jumbo oraz białe kropki znaczników pozycji. Menzura instrumentu wynosi 25,5” (648 mm), a szerokość wykonanego z grafitu siodełka - 1,653” (42 mm).

Na chromowany osprzęt modelu Schecter C-6 Deluxe składa się mostek Tune-O-Matic ze strunami przechodzącymi przez korpus oraz klucze Schecter. Prosty układ elektroniczny tworzy para humbuckerów Schecter Diamond Plus regulowanych potencjometrami Volume i Tone oraz trzypozycyjnym przełącznikiem.

 

https://www.schecterguitars.com/