Nowe wzmacniacze basowe z serii Fender Rumble

Newsy
Pozostałe artykuły marki FENDER
Nowe wzmacniacze basowe z serii Fender Rumble

Seria wzmacniaczy basowych Fender Rumble została powiększona o dwa nowe modele - Studio 40 i Stage 800.

Seria wzmacniaczy Rumble łączy legendarne brzmienie Fendera z wygodą i łatwością transportu. Nowe cyfrowe wzmacniacze Studio 40 i Stage 800 mają dostarczyć jeszcze większej palety możliwości dla wszystkich basistów. Studio 40 i Stage 800 to wynik połączenia ciężko zdobytego doświadczenia konstruktorów Fendera, opinii basistów z całego świata oraz nowoczesnej technologii. Przeznaczone do gry w salach prób i do pracy w studio wzmacniacze wykorzystują technologię wziętą z modeli GT w celu zapewnienia studyjnej jakości realnego brzmienia basu oraz efektów.

 

Rumble Studio 40

Studio 40 to jednokanałowy, cyfrowy, 40 watowy wzmacniacz wyposażony w Bluetootha oraz - jako pierwszy basowy wzmacniacz na świeciecie - WiFi. Dzięki temu można sterować wzmacniaczem za pomocą urządzenia mobilnego oraz aplikacji Tone App zapewniającą możliwość edycji ustawień oraz dostęp do update'ów i presetów firmy - charakterystycznych dla wielu gatunków, od R&B do metalu, poprzez pop i jazz, jak i stworzonych przez artystów - a także dzielenia się presetami stworzonymi przez użytkowników. Studio 40 został wyposażony w brzmienia 15 modeli wzmacniaczy oraz 40 modeli efektów - wszystkie kontrolowane poprzez Bluetootha albo aplikację Fender Tone. Na pokładzie znalazł się również 60 sekundowy looper. Opcjonalny, czteroprzyciskowy Footswitch MGT-4 steruje looperem oraz zapewnia dostęp do presetów oraz brzmień wzmacniaczy i efektów.

Wzmacniacz posiada jeden 10 calowy wysokotonowy głośnik Fender Special Design z opcją przełączania Horn On/Off, krystalicznie czysty wyświetlacz LCD czytelnie wyświetlający ustawienia wzmacniacza i efektów, a także gniazda USB, słuchawkowe, XLR, FX Send i Return oraz AUX.

 

Rumble Stage 800

Stage 800 to jednokanałowy, 800 watowy wzmacniacz cyfrowy wyposażony w dwa dziesięciocalowe głośniki Fender Special Design. Wzmacniacz posiada komunikację Bluetooth i WiFi oraz pozostałe opcje analogiczne do Studio 40 plus a także wyjście głośnikowe Ext Spkr (z opcją 400 Watów/8 Ohm i 500 Watów/4 Ohm).

 

https://www.fender.com/