Bezprzewodowy wzmacniacz BOSS Katana-Air

Newsy
Pozostałe artykuły marki BOSS
Bezprzewodowy wzmacniacz BOSS Katana-Air

BOSS prezentuje Katana-Air, czyli pierwszy na świecie całkowicie bezprzewodowy wzmacniacz gitarowy.

Nowa, bezprzewodowa technologia gitarowa rozwijana przez BOSSa daje wolność gry i ćwiczeń bez plątaniny kabli gitarowych. Dzięki pracy bateryjnej, nie ma potrzeby podłączania do Katany-Air zasilacza AC, można więc grać dosłownie wszędzie.

Pomimo kompaktowych rozmiarów, Katana-Air wyposażony jest w najlepsze dźwięki wzmocnienia i efekty z najwyższych modeli wzmacniaczy Katana, dostarczając gitarowego brzmienia z najwyższej półki dla każdego stylu muzyki. Aby jeszcze bardziej zwiększyć wygodę korzystania z nowego produktu, możliwa jest bezprzewodowa edycja i porządkowanie dźwięków za pomocą dedykowanej aplikacji oraz gra z utworami przesyłanymi strumieniowo ze smartfona.

Charakterystyka:

♦ Całkowicie bezprzewodowy wzmacniacz gitarowy z nowo opracowaną technologią BOSS zapewnia solidny dźwięk o ultra-niskiej latencji.
♦ Niestandardowy bezprzewodowy nadajnik podłącza się do dowolnej gitary elektrycznej i ładuje, gdy jest zadokowany we wzmacniaczu.
♦ Nadajnik zapewnia 12 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu i automatycznie przechodzi w tryb czuwania, aby oszczędzać baterię, gdy nie zostanie wykryta żadna aktywność.
♦ Zawsze gotowy do gry, z czujnikiem ruchu w nadajniku, który natychmiast budzi wzmacniacz z trybu energooszczędnego. Oznacza to, że można zostawić nadajnik podłączony do gitary, a następnie włączyć wzmacniacz po prostu podnosząc instrument.

♦ Dźwięki premium pochodzące z serii wzmacniaczy scenicznych Katana, z pięcioma unikalnymi charakterystykami i dostępem do ponad 50 światowej klasy efektów BOSS.
♦ Sześć wbudowanych pamięci do przechowywania ulubionych ustawień wzmacniacza i efektów.
♦ Potężny system głośników stereo z pełnym dźwiękiem i mocą do 30 watów (Katana-Air wytwarza 30 watów mocy po podłączeniu do prądu zmiennego i 20 watów mocy podczas pracy na bateriach).
♦ Możliwość edycji i organizowania dźwięków bezprzewodowo za pomocą aplikacji BOSS Tone Studio na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android. Zapewnia to pełną kontrolę nad Katana-Air bezpośrednio z poziomu smartfona lub tabletu. Można w ten sposób dostosować wszystkie kontrolki panelu wzmacniacza i uzyskać wyłączny dostęp do typów efektów, które są dostępne tylko w aplikacji. Można także zapisać konfigurację w pamięci wzmacniacza, uporządkować biblioteki dźwięków na swoim urządzeniu i pobrać darmowe kolekcje bezpośrednio z BOSS Tone Central.
♦ Możliwość gry razem z muzyką przesyłaną bezprzewodowo z urządzenia mobilnego przez Bluetooth
♦ Zasilany przez 6 baterii AA lub zawarty zasilacz AC
♦ Wejście aux do podłączania urządzeń przewodowych, a także słuchawek / nagrań do cichej praktyki i produkcji muzycznej.

 

 

 http://pl.boss.info