Nowe, bezprzewodowe systemy BOSS serii WL

Newsy
Pozostałe artykuły marki BOSS
Nowe, bezprzewodowe systemy BOSS serii WL

BOSS zaprezentował serię WL, nową linię najwyższej jakości bezprzewodowych systemów dla gitar, basów i innych instrumentów elektronicznych, oferującą najwyższą jakość dźwięku i konfigurację Plug-and-Play z nowo opracowaną bezprzewodową technologią BOSS.

Wyposażone w błyskawiczną technologię bezprzewodową, nowo opracowaną przez firmę BOSS, seria WL zapewnia najwyższą jakość dźwięku przy ultra niskich opóźnieniach i stabilności. Seria WL ułatwia korzystanie typu plug-and-play bez domniemań i zgadywania, dzięki czemu użytkownicy mogą swobodnie cieszyć się bezprzewodową łącznością w domu, podczas prób i na niewielkich scenach.

BOSS WL oferuje wyjątkową jakość dźwięku przy niezwykle łatwej konfiguracji. Optymalne połączenie bezprzewodowe jest ustawiane automatycznie, gdy komponenty nadajnika i odbiornika są zadokowane, bez potrzeby interwencji użytkownika. Wbudowany akumulator w nadajniku zapewnia do 12 godzin ciągłego czasu odtwarzania. W serii dostępne są modele WL-20, WL-20L oraz przeznaczony do pedalboardów WL-50. Całości dopełnia bezprzewodowy nadajnik WL-T.

Urządzenia pracują w paśmie 2,4 GHz z automatycznym wyborem kanału o najlepszej jakości, oferując dynamikę przynajmniej 110 dB oraz bardzo małą latencję na poziomie maksymalnie 2,3 ms.

BOSS WL-20

Ultra-kompaktowy i niedrogi, bezprzewodowy system WL-20 jest tak prosty w użyciu, jak standardowy kabel gitarowy. Mały nadajnik podłącza się do instrumentu, a pasujący odbiornik podłącza się do pedału lub wzmacniacza. Odbiornik zawiera symulację dźwięku, która odtwarza naturalny efekt pojemnościowy kabla gitarowego o długości 3 metrów.

 

BOSS WL-20L

Bezprzewodowy system WL-20L jest identyczny z WL-20, ale eliminuje symulację barwy kabla. Dzięki temu jest dobrym wyborem do zastosowania z gitarą akustyczną / elektryczną z wbudowanym przedwzmacniaczem, aktywnymi przetwornikami lub instrumentem liniowym, takim jak keytar lub Aerofon Roland.

 

BOSS WL-50

Dzięki płaskiej obudowie, bezprzewodowy system WL-50 idealnie nadaje się do pedalboardów. Posiada zintegrowaną stację dokującą nadajnika oraz dwie opcje symulacji dźwięku kabla (długi, krótszy oraz możliwość wyłączenia tej opcji). Odbiornik jest zasilany przez adapter PSA lub baterie AA. Przy korzystaniu z adaptera prąd wyjściowy DC odbiornika może dystrybuować zasilanie do jednego lub więcej pedałów.

 

Bezprzewodowy nadajnik WL-T można zakupić jako zapasowy do użytku z systemem WL-20, WL-20L lub WL-50 lub bezprzewodowym wzmacniaczem gitarowym Katana-Air.

 www.boss.info