Accept, Phil Campbell i Flotsam and Jetsam zagrają w Polsce

Koncerty
Krzysztof Inglik
2021-04-07
Accept, Phil Campbell i Flotsam and Jetsam zagrają w Polsce

Accept to jedna z legend niemieckiego heavy metalu. Działa z przerwami od 1968 roku. Zespół uzyskał status jednego z najważniejszych wykonawców metalowych wszech czasów dzięki takim kultowym albumom, jak "Restless And Wild", "Balls To The Wall" i "Metal Heart' z lat 80.

Początki Accept sięgają jeszcze drugiej połowy lat 60. (wówczas grupa posługiwała się jeszcze nazwą Band X). Start profesjonalnej kariery to 1976 roku kiedy to Udo Dirkschneider (wokal), Wolf Hoffmann (gitara), Gerhard Wahl (gitara), Dieter Rubach (bas) i Frank Friedrich (perkusja) zostali zaproszeni na jeden z pierwszych rock'n'rollowych festiwali w Niemczech - Rock am Rhein. Rubacha szybko zastąpił Peter Baltes, który od tego czasu nieustannie towarzyszy Hoffmannowi w Accept.

Accept na jedynym koncercie w Polsce!

Choć z zespołem nie występuje już słynny wokalista Udo Dirkschneider, to jego godnym następcą jest Mark Tornillo. Liderem formacji pozostaje wybitny gitarzysta, Wolf Hoffmann. Grupa Accept zapracowała na opinię jednego z najciężej pracujących zespołów w świecie metalu. Regularność, z jaką wydają kolejne płyty, jest imponująca. Grupa od dziesięcioleci gra klasyczny heavy metal, a najnowszym albumem zatytułowanym "Too Mean To Die" po raz kolejny udowodnia, że są najlepsi! Accept to prawdziwy metal, świetne melodie i niezapomniane chwile na koncertach.

Na koncercie w Polsce wystąpią również rock’n’rollowa formacja Phil Campbell and the Bastard Sons oraz thrashmetalowcy z Flotsam and Jetsam!

Accept na jedynym koncercie w Polsce. Gdzie kupić bilety?

Accept, Phil Campbell and the Bastard Sons oraz Flotsam and Jetsam zagrają 2 lutego 2022 w warszawskim klubie Progresja.

Ceny biletów: 150 zł przedsprzedaż / 170 zł w dniu koncertu

Bilety już dostępne na stronach: http://shop.metalmind.com.pl/ (KOLEKCJONERSKIE), http://www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl

Na koncert zaprasza Metal Mind Productions

Koncerty