Podwójny singiel i teledysk Smash Into Pieces

Newsy

Krzysztof Inglik

Podwójny singiel i teledysk Smash Into Pieces

Smash Into Pieces to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się skandynawskich kapel na polu alternatywnego rocka. Zespół ma na koncie 5 albumów studyjnych, wydał już 24 single, na Spotify liczba odtworzeń utworów kapeli sięga 140 mln, a na YouTube klipy formacji wyświetlano już ponad 65 mln razy.

W sierpniu zeszłego roku zespół wydał album "Arcadia", który był czymś więcej niż zwykłą płytą, był to początek historii, w której przy pomocy niezwykłych teledysków formacja odkrywała przed słuchaczami nowy, cyfrowy świat Arkadii.
 
9 kwietnia 2021 formacja pokazała kolejny klipy "Rise Up" i "Real One". Podwójny  singiel "VR", na który składają się 2 utwory: "My Wildest Dream" oraz "Bangarang", zapowiada najnowsze studyjne wydawnictwo Szwedów.

Ten podwójny odcinek opowiada o podróży Chrisa Adama po Arkadii. Został on schwytany przez diabelski system S4F, ponieważ nie chciał grać według jego reguł. Ale nie zamknięto go w więzieniu, został zesłany do miejsca, z którego wyrwać jest się znaczeni trudniej, do wirtualnego raju. Po pewnym czasie od przeciążenia Bangarang przywódca S4F, Ghostis, zebrał wszystkie potrzebne dane i wkroczył do wirtualnego raju jako najdzikszy sen Chrisa Adama. Kiedy Chris zdaje sobie sprawę, że sypia z wrogiem, musi dokonać wyboru: zostać w raju z Ghostisem lub wrócić do prawdziwego życia i walczyć z nim…

- opowiadają członkowie zespołu.

Nowy album Smash Into Pieces ukaże się w 2021 roku. Zespół zapowiada także liczne występy. Potwierdzono już ponad 60 koncertów, wśród których znajduje się też trasa "Worlds Collide Tour", gdzie kapela występować będzie u boku Evanescence i Within Temptation.