Trasa Black.Metal.Revenge w dwóch polskich miastach

Koncerty
Magazyn Gitarzysta
2021-04-22
Trasa Black.Metal.Revenge w dwóch polskich miastach

Left Hand Sounds wraz z Doomstar Bookings zapraszają na polski przystanek europejskiej trasy "Black.Metal.Revenge". Headlinerem będą Kanadyjczycy z Revenge. Na scenie zobaczymy także Misþyrming (Islandia), Embrace of Thorns (Grecja) oraz Ultra Silvam ze Szwecji.

Kanadyjski Revenge to absolutni mistrzowie bestialskiego Black Metalu. Wraz z wydaniem każdego kolejnego albumu, grupa konsekwentnie przesuwa granice muzycznej ekstremy. Dowodem tego jest ich ostatnia, wydana nakładem Season of Mist, płyta "Strike.Smother.Dehumanize" która została wydana w 2020 roku.
Misþyrming to czołowy przedstawiciel Black Metalu z Islandii. Już debiutancki album "Söngvar elds og óreiðu" (2015) spotkał się z dużym uznaniem metalowej społeczności, ujawniając niemały potencjał zespołu. Kolejnym krążkiem "Algleymi" (2019) Islandczycy potwierdzają w pełni swoją pozycję, ukazując jednocześnie silną ewolucję muzyki zespołu.

W składzie znajdują się także Grecy Embrace of Thorns, które istnieje już od ponad 20 lat. Kapela wydała pięć albumów dla takich wytwórni jak Nuclear War Now! i Iron Bonehead oraz arsenał taśm demo i splitów potwierdzających ich mocną pozycję w undergroundzie. Ich ostatni jak do tej pory album "Scorn Aesthetics" z 2018 roku jednogłośnie okrzyknięto najbardziej dojrzałym albumem grupy. Ostatnim z zespołów będzie Ultra Silvam ze Szwecji. Grupa zadebiutowała w 2017 roku krótką, acz intensywną kasetą demo. A ich najnowsze dzieło to pochodzący z 2019 roku album "The Spearwound Salvation".  Dwa polskie przystanki na trasie Black.Metal.Revenge to Klub Proxima, w którym koncert odbędzie się 8 marca 2022 oraz nowopowstały krakowski HOL (20 marca 2022).

Ceny biletów prezentują się następująco:

  • 79zł (pula promocyjna do 13 maja 2021)
  • 89zł (cena regularna)
  • 99zł (cena w dniu koncertu)

Bilety dostępne są przez system Ticketos.

Koncerty