Sting przekłada trasę koncertową na 2022 rok. Poznaj nową datę!

Koncerty
Krzysztof Inglik
2021-04-19
Sting przekłada trasę koncertową na 2022 rok. Poznaj nową datę!

Kompozytor, piosenkarz, aktor, autor i działacz społeczny – Sting często gości w naszym kraju. Tym razem jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany artysty już po raz drugi.

Artysta był zmuszony zmienić swoje plany koncertowe. Legendarny wokalista był jednak zmuszony przenieść swoją trasę. Sting miał wystąpić w naszym kraju 24 lipca 2020 roku, imprezę przełożono jednak na 25 lipca 2021. Teraz datę zmieniono już po raz drugi, tym razem na 30 lipca 2022. Organizator koncertu - Live Nation Polska informuje, że wszystkie bilety zachowują swoją ważność.

Sting to jeden z najbardziej charakterystycznych artystów na świecie, uwielbiany przez miliony kompozytor, piosenkarz, aktor, autor i działacz społeczny. Jego kariera rozpoczęła się gdy w 1977 roku wraz ze Stewartem Copelandem i Andy’m Summersem utworzyli kultową grupę The Police. Zespół wydał pięć albumów studyjnych, zdobył sześć nagród Grammy i dwie Brit. The Police zostali również wprowadzeni do Rock and Roll Hall of Fame w 2003 roku.

Sting w Polsce dopiero w 2022 roku

Sting ogłosił, że ruszy w trasę "My Songs" dopiero za rok. W związku z tym koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się 25 lipca 2021.

"My Songs" to moje życie opowiedziane piosenkami. Niektóre z nich zostały zrekonstruowane, niektóre odnowione, niektóre zmienione, ale wszystkie brzmią współcześnie.

 - komentował Sting przed premierą.

Podczas koncertu Stinga w Warszawie fani usłyszą m.in. takie przeboje jak "Englishman in New York", "Fields of God", "Shape of my heart", "Every Breath You Take", "Roxanne", czy "Message in the Bottle", które artysta zaśpiewa w akompaniamencie zespołu rockowego w składzie:

  • Dominic Miller (gitara)
  • Josh Freese (perkusja)
  • Rufus Miller (gitara)
  • Kevon Webster (keyboard)
  • Shane Sager (harmonijka)
  • Melissa Musique i Gene Noble (chórki)

UWAGA! NOWA DATA KONCERTU:

30 lipca 2022
PGE Narodowy, Warszawa

Bilety od 170 PLN dostępne na https://www.ticketmaster.pl.

Koncerty