BOSS GX-100

Newsy
Pozostałe artykuły marki BOSS
BOSS GX-100

Oferta multiefektów podłogowych BOSS powiększyła się niedawno o najnowszy model GX-100, wyposażony teraz w dotykowy ekran, technologię AIRD znaną już z GT-1000, i znacznie więcej.

BOSS GX-100 wykorzystuje technologię AIRD (Augmented Impulse Response Dynamics) i jest wyposażony w ponad 150 efektów, 23 modele wzmacniaczy, wbudowany looper i interfejs audio USB. Dedykowany jest zarówno do gitary elektrycznej jak i basowej, więc może być świetnym rozwiązaniem dla wielu muzyków szukających kompaktowego, elastycznego wirtualnego wzmacniacza i połączonego procesora multiefektów.

Procesor pozwala na utworzenie łańcucha 15 bloków efektów zapewniają nieograniczone możliwości brzmieniowe, w połączeniu z natychmiastowymi szczegółowymi poleceniami za pomocą wbudowanych przełączników nożnych, pedału ekspresji i obsługą sterowania zewnętrznego. Podczas gry GX-100 zapewnia w każdej sytuacji doskonałe brzmienie i naturalne wrażenia z wzmacniacza lampowego, dzięki technologii AIRD i wyrafinowanemu podejściu Tube Logic. Dostępny jest również szeroki wybór symulacji kolumn głośnikowych, a także możliwość importowania własnych IR przez USB.

GX-100 oferuje szczegółową kontrolę w czasie rzeczywistym dzięki ośmiu unikalnym przełącznikom nożnym i pedałowi ekspresji z przełącznikiem nożnym. Są one w pełni konfigurowalne. Oprócz zastosowania na scenie, GX-100 doskonale sprawdza się jako interfejs audio USB do nagrywania, podczas gdy wbudowany looper jest idealny do grania, rozwijania pomysłów oraz poszerzania kreatywnych możliwości podczas występów.

Korzystając z BOSS Tone Studio dla macOS i Windows, można dostosować każdy parametr GX-100, zapisywać brzmienia i zarządzać Live Setami dla różnych z poziomu komputera. Dzięki opcjonalnemu adapterowi Bluetooth Audio MIDI Dual Adaptor można bezprzewodowo dostosować ustawienia na występ z poziomu aplikacji BOSS Tone Studio na urządzeniu mobilnym i przesyłać muzykę z biblioteki urządzenia.

www.boss.info