BOSS RE-2 i RE-202 - powrót legendy w dwóch nowych odsłonach!

Newsy
Pozostałe artykuły marki BOSS
BOSS RE-2 i RE-202 - powrót legendy w dwóch nowych odsłonach!

Firma BOSS postanowiła wskrzesić legendę Roland RE-201 Space Echo, oferując dwie nowe odsłony w postaci kompaktowego efektu BOSS RE-2 i bardziej rozbudowanej wersji BOSS RE-202.

Wprowadzony na rynek w 1974 roku, Roland RE-201 Space Echo jest jednym z najbardziej legendarnych i poszukiwanych efektów w historii muzyki. Znany z charakterystycznych rytmicznych powtórzeń echa, ciepłego charakteru i oryginalnych, inspirujących brzmień, oparty na taśmie RE-201 wciąż inspiruje muzyków, producentów i inżynierów dźwiękowych od ponad czterech dekad.

 

BOSS zaprezentował autentyczne, nowoczesne rekreacje Roland RE-201 Space Echo: flagowy BOSS RE-202 Space Echo i kompaktowy stompbox BOSS RE-2 Space Echo. Przeprojektowane z wyjątkową szczegółowością modele BOSS Space Echo są oparte na dogłębnej analizie wielu oryginalnych urządzeń Roland RE-201 Space Echo, precyzyjnie oddając brzmienie oryginału, od właściwości taśmy magnetycznej i silnika po żywy pogłos sprężynowy i obwód przedwzmacniacza.

Mniejszy RE-2 to autentyczny dźwięk i zachowanie Space Echo po raz pierwszy dostępne w słynnej serii kompaktowej BOSS, w obudowie przyjaznej pedalboardowi. 

www.boss.info