Podrasowana sygnatura Music Man Steve Morse

Newsy

Krzysztof Inglik

Podrasowana sygnatura Music Man Steve Morse

W katalogu na rok 2021 linia sygnowana przez gitarzystę Deep Purple wzbogacona została o modele z nowymi opcjami wykończenia...

Ernie Ball Music Man Steve Morse Y2D

Y2D to jedna z dwóch odmian sygnowanego przez Steve'a Morse'a instrumentu, która została wprowadzona z okazji 20-lecia współpracy Artysty z firmą Music Man. Jak łatwo zauważyć, w porównaniu do pierwotnej wersji sygnatury, brak jednej z przystawek single coil przed humbuckerem gryfowym (dzięki czemu także system przełączania jest łatwiejszy w obsłudze).

Nowa odsłona tej gitary wykończona została w kolorze Blue Burst. Na korpusie z topoli nałożona jest nakładka z klonu falistego, a klonowy gryf nosi podstrunnicę z palisandru, na której nabite są 22 progi. Klucze to blokowane Schallery. W konfiguracji HSH pickupów główne skrzypce grają sygnowane przez gitarzystę Deep Purple humbuckery DiMarzio DP-205 oraz DP-200.

Ernie Ball Music Man Steve Morse

To jest pierwotna wersja modelu sygnowanego przez Steve'a Morse'a, którą można było zobaczyć już w jego solowych projektach, zanim dołączył do Deep Purple. W nowej odsłonie gitara ma przyciągający wzrok, brokatowy lakier Blue Sparkle.

Model ten zwraca uwagę czterema przetwornikami - pomiędzy humbuckerami zamieszczony jest dodatkowy singiel DiMarzio DP-108 Vintage - a także dodatkowymi przełącznikami (2-pozycyjnym i 3-pozycyjnym), które dają wiele niespotykanych w innych gitarach opcji połączeń.WIĘCEJ INFORMACJI: music-man.com